Програми оновлення програми YouTube проводять пальцем, щоб переглянути наступне відео

Незабаром простим проведенням користувачі потраплять у нескінченний повноекранний випивка YouTube. Нещодавно Google поділився майбутнім оновленням для мобільного додатка YouTube, яке дозволяє рухати пальцем до наступного відео або гортати вліво, щоб повернутися назад. Функція, яка розробляється протягом двох років, за даними Popular Science, поєднує в собі такі жести, як подвійне натискання, щоб пропустити всередину мобільного додатка.

Проведення пальцем переводить користувачів до наступного рекомендованого відео та працює як у повноекранному горизонтальному режимі, так і на вертикальній сторінці відео - там, де користувачі можуть побачити, яке відео буде наступним перед проведенням. Проводячи пальцем назад, ви перейдете до попереднього відео та відновите відтворення в останньому місці, замість того щоб перезапустити відео.

Жест був доданий, не відмовляючись від звичайного натискання - користувачі все ще можуть прокрутити вниз до розділу Вгору далі, щоб натиснути на рекомендоване відео та повністю ігнорувати нову функцію. Але коли це повноекранне відео починає крутитися, проведення пальцем може бути швидшим, ніж повернення до списку "Вгору далі".

YouTube заявляє, що функція, кодова назва "Swipey Watch", сприймалася несерйозно. Протягом двох років розробки інженери також консультували творців YouTube під час розробки, перш ніж пропонувати версію бета-тестерам.

Жести пальцем стають все більш поширеними як спосіб навігації мобільними програмами, тепер це можливість переглядати Історії на багатьох платформах, а також, звичайно, гортати матчі в додатках для побачень. Деякі експерти з досвіду роботи припускають, що проведення пальцем може забирати менше енергії, ніж натискання.

Але жести пальцем не завжди широко оцінюються користувачами - минулого місяця Instagram випадково широко розгорнув тест, який перейшов із стрічки прокрутки на варіант, подібний до історії. Instagram застосував цю функцію після того, як користувачі скаржились на навігацію в стилі проведення.

Зараз перегляди мобільних пристроїв становлять близько 70 відсотків трафіку YouTube, тож можна з упевненістю припустити, що оновлення досвіду мобільних додатків займає перше місце в списку пріоритетів компанії. Нещодавно YouTube Stories залишили тестування та розпочали роботу для ширшої бази творців, тоді як останні оновлення також включають режим анонімного перегляду та інструмент, який нагадує вам зробити перерву в екрані.

Очікується, що оновлення жестів проведеться цього тижня для користувачів iOS. YouTube ще не вказав дату запуску Android.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found