Незабаром Periscope дозволить вам зберігати та шукати трансляції

щебетати перископ посилання прямий ефірПідйом Periscope на вершину купи відеопотоків в прямому ефірі був пов’язаний з простотою використання, аніж глибиною функціональності - службі бракувало способу відмовитись від нав'язливих сповіщень при запуску, наприклад, і протягом декількох місяців не було клієнт Android. Але, стимульований конкуренцією, програма, що належить Твіттеру, нарешті активізує свою функціональну гру. У понеділок він оголосив про пошук, архівування відео та інтеграцію з безпілотниками DJI.

Очевидна увага до деталей у пошуку, мабуть, найпомітніша з вхідних функцій Перископа. Ви можете сортувати мовників та трансляції практично нескінченною кількістю способів: за вибраним вами хештегом, використовуючи теги, такі як "мовники, що вперше з'являються" та "повітряні кадри", або за запропонованими категоріями Twitter (наприклад, музика, їжа, мистецтво та подорожі). Корисність пошуку залежить від участі мовників, звичайно - доступні лише прямі трансляції з хештегом у заголовках, але це обнадійлива перша спроба осмислити пожежний шланг Periscope вмісту в реальному часі. І що більш важливо, це те, що співзасновник Кайвон Бейкпур сказав The Verge, що він прагне вдосконалитись. "Ми все ще дряпаємо поверхню, але це наше початкове місце", - сказав він.

Окрім пошуку, Periscope змінює спосіб обробки прямих трансляцій. Замість того, щоб видаляти кадри після перших 24 годин доступності, як це було попередньою поведінкою, телерадіомовники тепер мають можливість зберігати їх на невизначений час. Початок відеопотоку з хештегом #save в описі запускає запис - після трансляції він залишатиметься доступним у профілях користувачів Periscope та в твітах, з якими він був пов’язаний. Ви все ще можете вибрати видалення трансляцій у прямому ефірі або, звичайно, встановити їх зникнення за замовчуванням, але найважливіше, що вдосконалений параметр архівування призводить Periscope до паритету з конкуруючими пропозиціями від Facebook та інших.

Поштовхом до відходу від цілодобового вікна, за словами Бейкпура, стало еволюціонування сприйняття - і зростаюче сприйняття - спонтанних ефірів, що просуваються в даний момент. "На той час, коли ми запустили" Перископ ", люди насправді не сприймали відео в прямому ефірі", - сказав він "Verge". "Мені здавалося, що це неймовірно стресове заняття - чому я ставлю себе на сцену навколо людей?" Але з тих пір, вважає Бейкпур, користувачі "пройшли повз той світ". Він сказав: "Ми відверто вражені, що світ так швидко еволюціонував, але це чудово".

Економіка була ще одним, ймовірно, мотиватором. Логістично, ефемерне відео створює перешкоду для монетизації, і хоча до цього часу Перископ утримувався від розміщення будь-якої форми реклами перед своїм легіоном очних яблук, Twitter бачить можливість для монітизації в процесі дозрівання служби. Нещодавно він найняв Евана Хансена, колишнього редактора Medium and Wired, головним редактором, і ця роль, за словами Перископа, передбачає культивування партнерських відносин із медіа-організаціями та створення нових розповідних продуктів.

Остаточне велике доповнення сервісу, підтримка популярних дистанційно керованих квадрокоптерів DJI, без сумніву, зіграє свою роль у приверненні уваги згаданих організацій. Моделі Phantom Inspire, Phantom 4, Phantom 3 Professional або Advanced китайської компанії тепер можуть передавати кадри безпосередньо на сервіс (додаток для смартфона Periscope на вашому телефоні виконує функцію пульта дистанційного керування, дозволяючи панорамувати, нахиляти та масштабувати від рівня землі). Нова функція, у поєднанні з інтеграцією GoPro від Periscope, обіцяє невимовний рівень свободи для добре оснащених мовників: Ви можете безперешкодно переключатися між GoPro або Phantom камерою під час прямих трансляцій.

Якщо оголошення Перископа здається помітним за часом після розширення Facebook потокової трансляції відео, це тому, що це так. Насправді нові функції - пошук, тривале архівування відео та інтеграція DJI Phantom - читаються як перелік відповідей на перезапущений Live-сервіс Facebook. Live має надійну функцію пошуку, яка висвітлює потокові сеанси від друзів та з усього світу. Прямий ефір дозволяє зберігати минулі трансляції. API Live є відкритим для сторонніх розробників та виробників камер.

Однак важливо те, що Перископ сприяв органічному зростанню в тому сенсі, що він, на відміну від Facebook, не платить мовникам за вміст. В першому кварталі цього року йому вдалося досягти 200 мільйонів трансляцій, але час покаже, чи зможе цей підхід витримати інвестиції конкурентів.

Останні повідомлення