Підрахунок нових переглядів Giphy показує справжню тягу GIF-файлів

ГіфіЯкщо ви коли-небудь ділилися GIF у Twitter або Facebook Messenger, швидше за все, ви використовували Giphy для цього. 200 мільйонів користувачів платформи для створення GIF публікують понад 25 000 GIF за хвилину лише в Месенджері, говорить Гіфі. І зараз ці користувачі отримують спосіб побачити, наскільки тяговими є їхні GIF-файли.

Giphy додає кількість переглядів, схожих на YouTube, до кожного GIF у своїй бібліотеці, оголосила компанія. Кожен раз, коли GIF-файл Giphy переглядається у Facebook, Twitter, iMessage Apple, WhatsApp або Інтернеті (незалежно від того, скільки разів він повторюється), це одна кількість, і кожен перегляд додає до сукупного числа переглядів виконавця або партнера Giphy, який завантажив його.

через GIPHY

Не тільки нові GIF-файли отримують показники. Giphy публікує історичну кількість переглядів сторінок каналу, щоб користувачі могли бачити, скільки разів GIF-файли переглядалися з моменту створення каналів.

"За цією простою функцією стоїть багато складної інженерії", - сказав Том Сміт, директор відділу продуктів у Giphy. «Ми підраховуємо кілька мільярдів переглядів, що відбуваються на Giphy, а також переглядів на тисячах платформ, що працюють від нашого API. Будь то в додатках для обміну повідомленнями, соціальних платформах або сайтах у всьому Інтернеті, ми забезпечуємо виразність - і все це відображається у кількості переглядів GIF ».

Розміщення кількості переглядів Giphy відбувається у міру збільшення кількості експериментальних платформ GIF, що експериментують із монетизацією.

через GIPHY

Tenor (раніше Riffsy), який забезпечує пошук у форматі GIF у Gboard Google, Duck Duck Go, Kika та TouchPal, стягує з таких брендів, як Starbucks та Dominos, першочергове розміщення в результатах пошуку. Рекламодавці платять, щоб відобразити їхній вміст, наприклад, "доброго ранку", щоб їх вміст відображався першим у результатах.

Giphy, зі свого боку, керує виробничою студією в Лос-Анджелесі для таких клієнтів, як Fox, McDonald’s, Nike, Paramount та Converse, де створює спонсоровані GIF-файли з використанням 3D-анімації, ляльок та живих акторів. Він також співпрацює з Viacom та South Park Studios, щоб створювати GIF-файли телевізійних шоу та мультфільмів.

Кількість переглядів - це один із способів Giphy запевнити своїх партнерів у тому, що їх гроші добре витрачені.

Останні повідомлення