Facegloria - це бразильська версія Facebook без гріхів

бразилія гріх безкоштовноОновлення від 14 липня 2015 року, Марк Шенкер:За повідомленням CNNMoney, Facebook надіслав лист про припинення та відмову від виробників Facegloria. Неприємність Facebook подвійна: вона стурбована тим, що Facegloria здійснює порушення торговельних марок і викликає плутанину серед споживачів. Представник Facebook заявив, що компанія повинна захищати свій бренд, як і будь-який інший бізнес.

Однак це не означає, що Facegloria не може функціонувати як послуга. Оскільки 100 000 користувачів підписалися за один місяць, схоже, існує інтерес до такої послуги. Можливо, йому просто потрібно буде видалити будь-які асоціації з імен або дизайну, що імітують Facebook.

Наразі Facegloria не коментувала публічно.

Алгоритми Facebook можуть вже перекосити ваш вміст, щоб зробити вас щасливішими, але якщо ви справді просто свербите для чистого і святого досвіду, позбавленого чогось навіть віддаленого гріховного, відвідайте Facegloria, версію Facebook із рейтингом G Бразилії.

Платформа соціальних медіа пропонує всім бажаючим зареєструватися в обліковому записі, але правила участі суворі - без лайки, без “насильницького чи еротичного вмісту” чи будь-яких проявів гомосексуальної активності. Фотографії марихуани, алкоголю та, можливо, навіть тютюну можуть потрапити під пильний контроль, і вам краще подумати двічі, перш ніж публікувати це селфі у ванній, якщо ви вбого вдягнені.

Хоча аудиторія такої платформи може бути обмеженою в США, близько 20 відсотків 202-мільйонного населення Бразилії є євангельськими християнами, що є цільовою демографічною групою для Facegloria. Вже лише за місяць роботи сайт зібрав 100 000 лояльних користувачів, які охоче натискають кнопку «Амінь» замість великих пальців.

Веб-дизайнер та співзасновник Атілла Баррос сказала AFP: “У Facebook ви бачите багато насильства та порнографії. Ось чому ми думали створити мережу, де ми могли б говорити про Бога, любов і поширювати Його слово ".

Проект розпочався три роки тому, коли Баррос та троє його найблагочестивіших колег по мерії розкаялись через бруд, який вони побачили у профілях Facebook. Тож на початкові гроші та благословення від самого уряду вони запустили свою християнську версію сайту. Зараз їх метою, зазначає Баррос, є досягнення 10 мільйонів за два роки, і з мобільним запуском на горизонті це може бути можливою.

Сьогодні Facegloria доступна лише португальською мовою, а це означає, що її модератори відстежують лише матеріали, розміщені рідною мовою платформи. Це означає, що, незважаючи на здатність розпізнавати 600 нецензурних слів португальською, ви можете проклинати все, що хочете, англійською мовою без будь-яких наслідків (не те, що ми рекомендували б таку стратегію).

Тим не менше, команда з 20 модераторів зазначає, що їх робота порівняно легка - зрештою, навіщо підписуватись на Facegloria, якщо ваш план - розміщувати “невідповідний” контент? Тож, якщо Facebook просто стає для вас занадто розпусним, подумайте про переїзд до Бразилії та створення профілю на Facegloria.

(Ця стаття була опублікована 7 липня 2015 року.)

Останні повідомлення