Користувачі Facebook мають 3,5 градуси відокремленості

facebook ступені поділу друзів день події у штабіВ усьому світі налічується майже 1,6 мільярда активних користувачів Facebook, то який шанс у вас бути зв’язаним із будь-яким із них? Насправді, згідно з дослідженнями Facebook, досить близько: близько 3,57 градусів.

Дані були оприлюднені в рамках святкування так званого Дня друзів (який Facebook створив для визнання свого дня народження), а на честь свого 12-річчя соціальна мережа каже, що «кожна людина у світі [за допомогою Facebook] пов’язана між собою людину в середньому три з половиною інші люди ". Концепція схожа на Шість градусів розлуки (або Шість ступенів Кевіна Бекона, якщо ви так віддаєте перевагу), за винятком всесвіту Facebook, ми є більш тісною родиною.

Facebook заявляє, що кількість зменшується. Коли його дослідники, разом із дослідниками з Корнелла та Міланського університету, вивчали дані в 2011 році, ступінь поділу становила 3,74. Звичайно, коли більше людей підписується, ця кількість стає меншою. (І ні, Facebook не помер; згідно з його недавнім викликом доходів, кількість користувачів насправді зросла завдяки переходу до мобільних обчислень.)

Щоб знайти свою, перейдіть до цієї публікації в блозі (вам потрібно буде увійти в Facebook). Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг має 3,17 градуса поділу, але головний оперативний директор Шеріл Сандберг набагато ближче - 2,92. Більшість людей в середньому складають від 2,9 до 4,2.

Facebook каже, що аналізувати дані непросто. "Розрахунок ступенів розділення в мережі із сотнями мільярдів країв є монументальним завданням, оскільки кількість охоплених людей дуже швидко зростає зі ступенем відокремлення", - написали дослідники в повідомленні в блозі, де вони докладно розповіли, як вони проводили процес. І їм довелося виконати обчислення 1,6 мільярда разів для кожного користувача Facebook.

Звичайно, у реальному світі відносини не такі близькі, але у Facebook ви, швидше за все, дружите з кимось, або друг друга, або друг друга друга.

Відео на День друзів

Якщо ви заглянули у свою стрічку Facebook у будь-який час сьогодні, швидше за все, ви побачили відео про День друзів у верхній частині сторінки. «Ці відео поєднують особливі моменти з вашими друзями у короткометражному фільмі, який можна редагувати та ділитися ними.

Відео дня друзів у Facebook

#BeforeFacebookI

З соціальною мережею, настільки переплетеною з нашим життям, легко забути, що був час до Facebook. З нагоди дня народження шоу @midnight від Comedy Central показало ефір, який породив хештег #BeforeFacebookI, де люди діляться спогадами про свої часи до епохи Facebook у тезці в соціальній мережі, а також у Twitter. Ударте хештег у рядку пошуку та прочитайте деякі, або поділіться своїми.

//

Важко повірити, що був час до Facebook, але ми обіцяємо, що це правда. Грайте в #BeforeFacebookI з нами!

Опублікував @midnight у вівторок, 2 лютого 2016 р

Останні повідомлення