Як хештеги змінять Facebook

хештеги на FacebookЦе - це - ЗАВЕРШЕНО!: Facebook додав хештег. Після місяців чуток про те, що соціальна мережа готується до повноцінного Twitter на нас, справа зроблена, і всі ваші натискання на знак фунта ось-ось означатимуть.

Цей день створювався деякий час; майже у кожній великій соціальній мережі та додатку використовується хештег. Звичайно, Twitter запустив його, але цією функцією користуються Instagram, Pinterest, Vine, Google+, Tumblr. Це стало повсюдним інструментом Інтернету, і він не знає упереджень і не відчуває вірності своєму походженню. Це просто річ, яку приймає кожен, хто бере участь у цьому грандіозному експерименті, який називається соціальними медіа, для своїх власних цілей.

Twitter, можливо, все це розпочав, але це вже зараз у нас - звідти ви не повернулися назад. Отже, природно, Facebook повинен був дати людям те, що вони хочуть. Але хештеги не додаються без жодних рядків - добрих і поганих - додаються.

Перехресне розміщення нарешті матиме сенс (і перестане вас дратувати)

Почніть із найпростіших та прямолінійних наслідків, тепер працюватимуть постійна публікація. Так, перехресне розміщення, нарешті, справді має сенс, а не виглядати як неправильно розміщений код або затирання клавіатури. Ті з нас, хто давно лобіював проти автоматичного надсилання повідомлень у Twitter до Facebook, може бути трохи менш роздратованим зараз, коли ці дописи з тегами, які не можна розпізнавати, тепер працюватимуть.

Приклад:

# неможливо залишити пляж # не хочемо залишати пляж # не можемо ніколи ніколи # сімейнийтрайк # соманіхаштаги # неможливо зупинити

- Сара Ліндсей (@Sarahndipitie) 12 червня 2013 р

Це у Facebook було б нерозбірливим, надокучливим божевіллям. До цього часу: представник Facebook повідомляє мені, що ці хештеги тепер призведуть до інших публікацій у Facebook, що містять ті самі хештеги. Очевидно, вас не перенаправлять на Twitter, звідки цей вміст міг походити.

Те саме стосується зображень Instagram, що надсилаються у Facebook. Тепер усі ці Instagram-програми #tbt, якими ви ділитесь у Facebook, будуть пов’язані зі своїми братами.

Знаєш, щоб бути чудовим? Якби всі ці компанії змогли подолати свої пісяючі війни, і ми могли б мати клієнта, який насправді втягнув і зрозумів весь вміст, розміщений за допомогою хештегов. Тоді ми мали б реальний погляд на розмову в Інтернеті, без обмежень! Це лише мрія ...

Я думаю, це найкраще підсумовує стан перехресного розміщення:

fb перехресне розміщення

Заходьте в тему та пул відкриттів у режимі реального часу, Facebook! Вода чудова

Окрім довгого списку причин, за допомогою яких Facebook впроваджує хештеги, є відкриття. Поточний стан пошуку та виявлення тем у Facebook - це, якнайкраще кажучи, абсолютне і повне лайно. Хочете знати, хто ще говорить про фінал НБА, або хто ще дивився Гра престолів фінал сезону (серйозно, всі замовкли про це, я ще не дивився його, і ви вже зіпсували мені епізод "Червоне весілля", так що йдіть стрибати з мосту)? Ну тоді тобі краще просто виганяти біса з Facebook і перевіряти, чи зможеш ти згадати про ці речі у стрічці.

Зараз Facebook - це ніби хаотичний, закручений вир інформації, яку не можна сегментувати чи аналізувати.

Але навіть той жахливий, непоганий метод може не спрацювати: ми скаржилися на нещастя у стрічці новин Facebook. У підсумку вам бракує величезної кількості інформації та порядку розміщення історій і як довго Facebook тримає їх поруч, загадковим. (Мій особистий улюблений? Коли Facebook продовжує записувати ту саму публікацію у верхню частину вашої стрічки, оскільки один друг постійно коментує її. Мені ніколи не буде байдуже, скільки разів люди відповідають на те, що хтось говорить про їх нову фотографію профілю.)

Хештеги не обов’язково виправлять це, але вони суттєво допоможуть. Натиснувши клавішу, ви зможете знайти, хто ще говорить про відповідну тему. Зараз Facebook - це ніби хаотичний, закручений вир інформації, яку не можна сегментувати чи аналізувати. Вперед, спробуйте цей рядок пошуку або навіть пошук графіків. Ви не збираєтесь знаходити потрібну інформацію в режимі реального часу.

fb хештегСаме це робить Facebook такою ямою розчарування. Люди постійно оновлюють його, згідно з Facebook: "Цьогорічний розголос" Оскарів "досяг найвищого рівня у Facebook завдяки понад 66,5 мільйона взаємодій, включаючи вподобання, коментарі та публікації". Але ви не могли легко знайти все, що було в наявності, оскільки нічого не могло пов’язати ці моменти. Тепер ти можеш! Але це коштує платно, і ось як це може змінити спосіб нашої розмови у Facebook.

Готуйся до корекції ставлення, молода людина

Я хотів би створити підзаголовок цього розділу "Ваші дні самореференційного, безцільного, саркастичного використання хештегов у Facebook закінчилися, Девід Лоуренс". Девід - мій друг (я здогадуюсь) і один з багатьох користувачів Facebook, які відмічаються у своїх оновленнях статусу як свого роду веселий (це правда?) Спосіб глузувати з Інтернет-культури та спілкування, але все ж залишається її частиною. Я використовую його тут як козла відпущення, але ви всі знаєте, хто ви.

хештег жахливий

Так, ми розуміємо, що зростання хештегу та його невдале застосування в реальному житті роблять це деяким жартом для деяких людей - але зараз цей саркастичний хештег нерозумних публікацій у Facebook закінчився. Вони будуть пов’язані з іншими розмовами.

хештеги на facebook - -Можливо, вам здається смішним позначати статус своєї вечері за допомогою #damnthischickensgood - але мимоволі ви можете пов’язувати себе з хештеговою рекламою KFC. Можна лише сподіватися. Я можу лише сподіватися, якщо ми будемо чесними. Тому що весь хештег-як-жарт-на-хеш-тегах застарів, хлопці. Давайте будемо частиною рішення, а не проблеми.

Але перед тим, як скаржитися на втрату ще більшої конфіденційності Facebook, знайте, що лише люди, з якими ви ділитесь статусом, зможуть побачити ваш допис із тегами, коли вони вдарять цей тег десь ще. Наприклад: Якщо я розміщу публікацію "IDGAF про ненависників тепла в Маямі #NBAFinals #GoHeat" і поділюсь цим зі своєю групою "Закрити друзів", тоді лише люди в цій групі, які вдарили ці хештеги в інших місцях, бачитимуть мої публікації. Я не буду пов’язаний із загальнодоступними публікаціями #NBAFinals #GoHeat.

Тепер можна припустити, що якщо ви використовуєте хештег, ви загалом хочуть, щоб мене знайшли; ти хочуть бути частиною більш широкої розмови, особливо якщо це відбувається в режимі реального часу. Є причина, що ви користуєтесь Інтернетом під час прямих подій, і ви хочете знати, що думають інші люди про те, що відбувається. Тож це може бути вашою мотивацією робити більше публічних публікацій, що зробило б Facebook дуже щасливим кемпером.

Ви жертвуєте такою інтимною близькістю, якої немає на багатьох сайтах ...

Якщо цей ефект все-таки трапиться, і має сенс, що він би відбувся, тоді ми могли б стати свідками того, як працює Facebook і тип повідомлень, які там розміщуються, змінюється на наших очах. Швидко прокрутіть свою стрічку новин Facebook прямо зараз: багато особистих заяв, так? Що люди обідають, коментар про розчаровану ранкову поїздку, допис про те, як хтось любить її маму (ми всі любимо своїх мам, добре? Ти більше не любиш свою.).

Порівняйте це з Twitter, де люди говорять про новини та поточні події та бренди - це багато цінного вмісту, якого Facebook втрачає, і який він зараз може спробувати захопити. Але це може означати, що ви бачите менше особистих публікацій від друзів та рідних, ніж зараз; менше “того, що я зробив сьогодні вранці”, і більше “того, що я думаю про PRISM”.

Можливо, ви ненавидите цю ідею, можливо, вам це подобається, - але ставлення та відчуття Facebook ось-ось отримають серйозні зміни. Те, чим ви жертвуєте, - це якась близькість, якої немає на багатьох сайтах, - і те, що ви здобуваєте, - це стрічка новин, яку ви можете зробити навіть хоч якось відчутною. Але зрештою це вирішувати вам, чи варто це робити.

Останні повідомлення