Sinatra від ProPublica переглядає фотографії в Instagram за датою та місцем розташування

propublica sinatra

Instagram вже не просто додаток для обміну відвертими фотографіями, і він усвідомив свою силу як джерела актуальних новин. Професійні репортери та громадянські журналісти використовували Instagram для висвітлення таких подій, як вибухи Бостонського марафону та Піщаний ураган, а також Суперкубок та президентські вибори. Незважаючи на те, що ми все частіше використовуємо його для цих цілей, Instagram досі не представив функцію для конкретного пошуку за межами свого хештегов лише для мобільних пристроїв та вкладки пошуку користувачів. Існують сторонні веб-інструменти, які також допомагають знаходити фотографії за хештегом або користувачем, але нічого, що не доповнює його використання в якості джерела новин.

На щастя, розробник додатків новин ProPublica Ел Шоу зробив для нас важку роботу. Він зрозумів, що API Instagram має щось під назвою "Пошук медіа", яке підтримує пошук за часом та відстанню, де було зроблено фотографію в Instagram. Зрештою, він зламав додаток з відкритим кодом Sinatra, який використовує адреси та наскрізний час для пошуку фотографій в Instagram.

Шоу зазначає про неадекватність програми, кажучи, що є обмеження щодо того, що ви можете зробити з API Instagram. "Немає можливості шукати текст або хештеги (теги мають власну кінцеву точку, яка не дозволяє геолокацію), немає пагінації результатів, а результати повертаються лише на кілька місяців", - пояснює він.

Інструмент в основному орієнтований на журналістів, тому ProPublica наразі використовує програму внутрішньо. Шоу вказує на кілька випадків, коли Синатра використовувалася для виявлення "останніх" новин: За допомогою "Сінатри" письменник ProPublica Джастін Елліот виявив сумнівну "рекреаційну діяльність" голови Комітету з фінансових послуг представника республіки Джеба Хенсарлінга, що братається з банкірами на гірськолижному відпочинку у парку Сіті, штат Юта.

Серед інших вартих уваги відкриттів - фотографії фінішу Бостонського марафону за вісім хвилин до вибуху бомби, а також Ньют Гінгріч, який відвідував вечерю кореспондента Білого дому, позуючи у Вашингтоні, округ Колумбія.

Завдяки надмірному обміну інформацією та виразності нашого соціального, цифрового суспільства, такі програми, як Sinatra, є золотим джерелом інформації для журналістів.

Якщо ви хочете перевірити, що створив Шоу, і використати це для себе, вам потрібно знати код Ruby. На жаль, загальнодоступний графічний інтерфейс (графічний користувальницький інтерфейс) програми недоступний, але він із відкритим кодом, тож ви можете вилучити його з GitHub.

Останні повідомлення