Оновлення Snapchat дозволяє додавати кольорові наклейки до знімків

snapchat сім мільярдів переглядів відео жінки селфі користувачі клієнти споживачі маркетингуSnapchat сьогодні випускає оновлення, яке включає новий спосіб налаштування ваших знімків.

Після встановлення користувачі зможуть додавати наклейки - раніше ексклюзивні для функції обміну повідомленнями в чаті 2.0 програми - до своїх фото- та відеоповідомлень та до трансляцій Live Story.

Якщо ви не знайомі з набором наклейок Snapchat, вони не надто відрізняються від барвистих піктограм, доступних в інших соціальних мережах та додатках для чату, таких як Facebook або Line. Вони включають все - від божевільних персонажів (часто у формі милих тварин) до спливаючих бульбашок, що містять популярні терміни та фрази. Ви можете додати наклейки до своїх записів, натиснувши піктограму нотатки у верхній частині екрана, відповідно до The Verge.

У оригінальному вигляді піктограми більші за смайлики, тобто вони займуть більше місця у ваших знімках. Однак ви можете масштабувати їх за розміром, натискаючи на екрані так само, як і за допомогою смайлів, і подібно до сенсорної функції для збільшення та зменшення масштабу на камері смартфона.

Snapchat оновлення додати наклейки до наклейки оснащенняОновлення Snapchat додає наклейки до знімківsnapchat update додайте наклейки до знімків 2
  • 1. Оновлення наклейки Snapchat в дії

Врешті-решт, вам доведеться проявити трохи творчості у своїх навичках розміру та розміщення. Не забувайте: завдяки попередньому оновленню Snapchat ви також можете змусити їх рухатись у ваших відео так само, як і емодзі

Для самого Snapchat, дозволяючи користувачам включати його наклейки в знімки, безсумнівно, збільшить їхній профіль. Насправді, тепер, коли ви натискаєте кнопку конверта, вони є першим варіантом, який ви бачите, вказуючи, що, можливо, Snapchat сподівається, що ви виберете їх замість смайлів Apple за замовчуванням.

Незалежно від обґрунтування оновлення, часті користувачі програми, швидше за все, вітають можливість додати вичерпну кількість нових наклейок до своїх знімків.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found