Як використовувати Adobe Spark Post, щоб оживити ваші образи в соціальних мережах

Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції

На фотографії може бути 1000 слів, але що, якщо вам знадобиться ще кілька? Ви можете спробувати свої сили у створенні мему, але якщо ви хочете чогось більш художнього чи професійного, Adobe Spark Post пропонує простий спосіб зробити ефектні зображення, не маючи ніяких навичок дизайну. Він завантажений творчими варіантами для додавання та стилювання тексту, фігур та інших елементів дизайну, але завдяки штучному інтелекту він робить весь процес неймовірно простим.

Від готових шаблонів до макетів, які автоматично підлаштовуються під вміст, Spark Post - одна з найпростіших графічних програм у використанні. Через задіяний ШІ додаток, підключений до Інтернету, іноді може зайняти кілька хвилин, щоб справити свою магію, тому, можливо, це не найкраща програма для тих, хто має швидкість Інтернету, але все ще вважає, що це 2002 рік, але в іншому випадку це копіткий процес проекту легкий та веселий досвід.

Як завантажити Adobe Spark Post

Adobe Spark - це набір із трьох мобільних додатків. Spark Post (доступний в Apple App Store та Google Play) спеціально призначений для створення графіки в соціальних мережах, тоді як існують також Spark Pages для створення веб-сторінок та Spark Video для, ну, саме того, що підказує назва. Віддаєте перевагу роботі на робочому столі? Ви також можете отримати доступ до Spark у веб-браузері, відвідавши spark.adobe.com. У мобільних додатках може бути кілька додаткових функцій, яких немає в Інтернеті, - наприклад, Spark Post дозволяє додавати анімацію.

Яким би способом ви не отримували доступ до Spark, вам потрібен буде обліковий запис, щоб зберегти вашу роботу. Ви можете використовувати Spark безкоштовно, що полягає в тому, що у вашому остаточному проекті на зображенні буде фірмовий знак Adobe Spark. Ви можете підписатися на Spark з преміум-функціями, щоб видалити цей логотип, але Spark також входить до складу інших планів Creative Cloud. Якщо ви вже використовуєте таку програму, як Lightroom, ви вже маєте доступ до Spark з преміум-функціями.

Як користуватися Spark Post

У Spark Post легко вскочити, але потрапляння в програму без карти може означати відсутність кількох великих функцій. Після входу натисніть значок плюса, щоб створити новий проект

1. Почніть з макета або фотографії

Як користуватися Adobe Spark Post

Частиною простоти Spark є можливість розпочати з настроюваного макета. Але з варіантами дизайну ви можете використовувати ці макети, навіть якщо ви починаєте з однієї фотографії. Після натискання значка плюса ви побачите колекцію запропонованих проектів на вибір, але ви також можете розпочати так само легко, вибравши фотографію та графічний розмір.

Після завантаження дизайну чи фотографії ви можете натиснути на будь-який елемент цього дизайну, щоб внести зміни. Ви можете додати фотофільтр, наприклад, натиснувши на зображення та вибравши фільтр зі спливаючого меню.

2. Натисніть Дизайн, щоб налаштувати

Як користуватися Adobe Spark PostЯк користуватися Adobe Spark Post

Після початку роботи із заздалегідь зробленим дизайном або фотографією, варіанти коригування зовнішнього вигляду проекту знаходяться під значком дизайну. Тут ви можете вибрати інший дизайн або додати його, якщо ви тільки почали з фотографії. На відміну від першої сторінки дизайну, коли ви натискаєте на дизайн тут, ваш дизайн буде автоматично коригуватися, полегшуючи зрозуміти, чи відповідає такий вигляд зображенню та тексту, які ви мали на увазі. (Ви можете торкнутися тексту, який автоматично додає Spark, щоб змінити його, тому ви попередньо переглядаєте дизайн з тим, що хочете сказати.) Завдяки ШІ ви можете будь-коли повернутися назад і змінити дизайн - кольори, текст та вибрані вами фотографії оновляться до нового дизайну, тому вам не доведеться їх переробляти.

3. Торкніться значка плюса, щоб розгорнути

Як користуватися Adobe Spark PostЯк користуватися Adobe Spark PostЯк користуватися Adobe Spark PostЯк користуватися Adobe Spark Post

Вам не потрібно дотримуватися однієї фотографії, лише тому, що вибраний вами дизайн мав лише одну. Ви можете додати більше тексту, зображень, логотипів або піктограм, натиснувши на значок плюса. Ось де цей штучний інтелект справді стане в нагоді, тому що Spark автоматично знайде гарне місце для цього нового доповнення в макеті (яке ви завжди можете змінити, бо, ей, ви розумніший за штучний інтелект). Для фотографій ви можете завантажувати власні, шукати безкоштовні зображення або платні стокові фотографії або навіть підключатися до Lightroom або Google Photos. Просто натисніть, коли будете готові додати.

Як тільки новий елемент з’явиться у вашому дизайні, ви можете скоригувати його, клацнувши та перетягнувши для переміщення, або клацнувши піктограму зі стрілкою внизу, щоб повернути. Залежно від того, що ви додали, ви також матимете додаткові параметри на панелі інструментів вище, включаючи опції копіювання чи видалення.

4. Налаштуйте, використовуючи макет

як користуватися глинобитним іскровим стовпом 3573 -як користуватися глинобитним іскровим постом 3572 -як користуватися глинобитною іскровою стійкою 3571 -як користуватися глинобитною іскровою стійкою 3570 - -

Тепер, коли ви додали стільки фотографій та тексту, скільки бажаєте вмістити, ви можете налаштувати макет, який, на думку ШІ, найкраще виглядатиме під параметрами макета. Spark буде робити пропозиції на основі кількості предметів. Просто натисніть, щоб побачити, як виглядатиме новий макет, і натисніть кнопку скасувати вгорі, якщо вам не подобається ваш вибір або вибираєте інший варіант.

Ви також можете натиснути на краї кожного елемента в макеті та перетягнути краю, щоб змінити розмір, або клацнути посередині та перемістити весь об’єкт. Spark Post автоматично відрегулює інші елементи макета, щоб не відставати від ваших змін. Якщо ви не хочете, щоб Spark Post автоматично налаштовував усе інше, зніміть прапорець у верхній частині панелі інструментів макета із написом "перемістити вміст із макетом".

5. Знайдіть свою кольорову палітру

як користуватися глинобитною іскровою стійкою 3568як користуватися глинобитною іскровою стійкою 3569 - -

Окрім AI, який допомагає у макеті, Spark може запропонувати найкращі кольори для вашої графіки. Клацніть піктограму кольорів, щоб побачити кілька різних варіантів. Ви також можете натиснути на окремий колір усередині палітри, щоб змінити його.

Найкращий спосіб знайти цілісні кольори? Клацнувши на кольорі на палітрі, який потрібно змінити, клацніть на піпетку та наведіть курсор на колір на фотографії, щоб вибрати кольори, натхненні безпосередньо із зображення.

6. Додайте спеціальні ефекти (лише для додатків)

як користуватися глинобитною іскровою стійкою 3562як користуватися глинобитною іскровою стійкою 3563

У додатку Spark є ще один варіант - анімація. За опцією ефекти ви можете перетворити свою фотографію на короткий відеофайл. Це додасть такі варіанти, як вицвітання тексту або перетворення фотографії з чорно-білої на кольорову.

7. Зберегти - і змінити розмір

Закінчивши роботу з графікою, збережіть свою роботу за допомогою піктограми завантаження у верхній частині. Також Spark полегшує форматування однієї публікації для декількох соціальних мереж, тому, якщо ви хочете перейти від улюбленого Instagram до фотографії обкладинки Facebook, збережіть перший розмір, а потім перейдіть до параметрів розміру та виберіть другий розмір . Знову ж таки, майстер штучного інтелекту Spark відкоригує макет на основі цього нового розміру.

Порада: Використовуєте Spark для бізнесу? Іскра для команд дозволяє додавати логотипи та створювати власну палітру кольорів, тому варіанти, що відповідають вашому бренду, завжди є першим варіантом, який ви бачите.

Чому б вам не купувати преміум-варіант

Spark можна використовувати безкоштовно, якщо ви не проти, щоб Adobe наклеїла свій логотип на ваш остаточний проект. Якщо ви хочете створити графіку без брендування Adobe Spark або додати свій власний, вам потрібно буде розблокувати преміум-функції - але це, мабуть, не коштує щомісячної плати в розмірі 10 доларів. (Adobe також має можливості для студентів та викладачів безкоштовно отримати доступ до преміум-функцій.)

Чому ні? Оскільки Spark також входить до будь-якого плану Adobe Creative Cloud, який також починається лише з 10 доларів на місяць за план фотографування. Але з цим ви отримуєте Lightroom, Photoshop та деяку хмарну пам’ять на додаток до Spark. Тож ви могли б витратити 10 доларів на Spark, або ви могли б витратити 10 доларів на Spark, Photoshop та Lightroom. Навіть якщо ви не професійний фотограф і вам не потрібна програма Photoshop, Lightroom CC - це чудовий спосіб синхронізувати ваші фотографії на всіх ваших пристроях, включає дуже потужний додаток для камери RAW та чудово інтегрується із Spark Post.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found