Тепер ви можете завантажити програму для збереження картинки Snapchat. Але кого це цікавить?

Snapchat

З моменту запуску Snapchat творці Еван Шпігель та Боббі Мерфі підкреслили, наскільки важливо зникнути зображення, якими діляться люди. Ось чим Snapchat відрізняється від інших програм для обміну фотографіями, і це те, що, на їх думку, є гачок. Припущення полягає в тому, що привабливість непостійності робить кожну мить, коли ви відкриваєте застібку, ціннішою, оскільки вона швидкоплинна і, отже, дорогоцінна.

Але настав час, коли Snapchat вийшов за рамки своєї початкової передумови - частково через нові можливості та тенденції, які спостерігалися в процесі використання програми ... і частково через те, що нам не можна довіряти можливості захоплення екрану.

Сила захоплення екрану виявилася занадто великою

Незабаром після запуску Snapchat користувачі придумали, як робити знімки та зберігати їх різними способами - і тепер для iOS існує навіть зручна програма Snap Save. Якщо ви хочете зробити запис оснастки, яку ви надсилаєте чи отримуєте, це дуже просто. І більшість користувачів, які це розуміють, знають, що якщо вони справді захотіли, людина, з якою вони діляться фотографією, може зробити копію того, що вони надсилають. Зберігати знімок трохи складніше, але далеко не складно.

Знімки не мають ваги ретельно зробленого, відредагованого, надісланого зображення - це миттєві шматочки, якими можна негайно поділитися миттєво.

Якщо заглянути в інші соціальні мережі, ви побачите, як спільноти “Snapchat Leaked” продовжують з’являтися. Ці пліткуваті, підлі сторінки заново публікують примхливі, відверті сексуальні знімки, часто за рахунок відправника - вони в основному скидають все, що хоче Snapchat, знецінюючи конфіденційність розмов і публікуючи постійні цифрові записи чиїхсь інтимних, вразливих знімків. Це не вина самого додатка, а приклад того, як спільноти користувачів можуть пошкодити послугу.

І, звичайно, було також багато експертів з безпеки та хакерів, які знайшли, як повернути мертві знімки до життя. Очевидно, що обхідні шляхи не були проблемою.

Тож, хоча Шпігель та Мерфі намагалися зробити знімки ефемерними, ми протистояли ідеї непостійності, створюючи та насолоджуючись способами зберегти ці нібито тимчасові кадри.

Перетворення тимчасового на назавжди

Однак не кожен знімок екрана та перевиданий знімок є шкідливим. Багато людей репостують свої нешкідливі знімки на Tumblr, Facebook та інших соціальних мережах - в Instagram є 3413 805 знімків із позначкою #snapchat, і більшість із них є нечіткими фотографіями зі служби, яку люди захопили та розмістили на ній. Це загальне заняття, яке ми бачимо як популярний спосіб ділитися приватними повідомленнями Snapchat з іншими нашими соціальними мережами.

Onovo insaights snapchat

Проте, як стає все очевидніше, що люди можуть і легко зберігають та публікують фотографії, які ви надсилаєте на Snapchat, бізнес програми процвітає. Onavo Insights виявила, що кожен п'ятий користувач телефонів у США має Snapchat, і компанія продовжує зростати.

Красномовний допис у блозі, що досліджує важливість непостійності в соціальних мережах, нещодавно з’явився в блозі Snapchat, написаний теоретиком культури Натаном Юргенсоном. “Таймер зворотного відліку Snapchat вимагає термінової уваги; коли ви дивитесь швидко, ви дивитесь важко. Можливо, образ не запам’ятається ідеально, але історія, яку він розповідає, і те, як ти почуваєшся в цей момент, стає найбільш помітною. Постійні соціальні медіа фіксують деталі фотографії, тоді як тимчасові соціальні медіа фіксують те, що це означало і що воно рухалося у вас », - пише Юргенсон.

У цій публікації викладається вагомий випадок тимчасових соціальних медіа, але як узгодити акцент Snapchat на непостійності, коли користувачі постійно придумують способи зробити свої знімки більш постійними?

Хоча елемент "ці картинки самознищаться" в Snapchat дав йому початковий гачок, але це не те, що підтримує програму популярною. Більшість людей розуміють, що якщо ви надішлете комусь сексуальне селфі, вони може Збережи це. Аура секретності була зведена нанівець. То що важливо у Snapchat і чому ми все ще любимо його, якщо непостійність не так важлива у використанні? Чому скріншоти, чому Instagrammed знімається?

Від непостійності до інтимності

Незважаючи на те, що швидкоплинне відчуття надсилання знімка може зникнути, ореол близькості залишається. Надсилання знімків туди і назад менш схоже на надсилання фотографій електронною поштою, а більше на використання інструменту чату. Оскільки зображення швидко стріляють і дражнять, вони заохочують відповіді. Вони не мають ваги ретельно зробленого, відредагованого, надісланого зображення - вони є моментальними шматочками, якими можна поділитися випадково, негайно та без роздумів.

Якщо Snapchatting схожий на обмін миттєвими повідомленнями, то текстові повідомлення - це електронна пошта. Обидва здійснюють одне і те ж спілкування - але одне - більше від манжети, і швидше, менш офіційно. В обох, звичайно, зміст можна переглянути.

Якби Snapchat міг зберігати свої зображення та відео по-справжньому тимчасовими, тоді було б сенсом зосередитись на непостійності. Але той кіт вийшов з мішка, а мішок лежить в лахмітті. І хоча недовговічність була проголошена як відмінна особливість програми, її користувацька база продовжувала зростати, навіть після того, як ми всі нічого не дізналися - навіть миттєво - не були в безпеці.

То що це означає для Snapchat? Перш за все, це означає, що додаток не повинен занадто турбуватися про всі ці способи збереження фотографій (хоча продовження спроб боротьби із спільнотами Snapchat Leaked є вартим зусиль). Це означає, що Snapchat може використовувати свій новий статус додатка, який робить чати та селфі більш інтимними. Подрузі цікавіше знімати на екрані смішну картинку, яку ви створили та надіслали їй та лише їй, ніж створити одну із себе та опублікувати її у Facebook. Це говорить: "Гей, це момент, коли ми розповіли, що впускаємо вас! До того ж, подивіться на цю кумедну левову гриву, яку вона намалювала навколо свого обличчя! "

Не має значення, чи може людина, якій ви надсилаєте зображення, поділитися ним, якщо ви йому довіряєте. Люди, які обмінюються фотографіями через Snapchat, не роблять цього через захист конфіденційності; вони роблять це, тому що це цікавий спосіб провести візуально-орієнтовану розмову з друзями. Враження непостійності, безумовно, посилює відчуття "просто поспілкуватися в чаті", але це не є основним інгредієнтом - якби це було так, Snapchat помер би, оскільки з'явиться більше способів зберегти зображення.

Останні повідомлення