Трамп розглядає більше китайських компаній поза TikTok

Президент Дональд Трамп, очевидно, орієнтується на більшу кількість китайських компаній, можливо, включаючи технологічний конгломерат Alibaba, після дій його адміністрації проти TikTok і Huawei від ByteDance.

На прес-конференції Трампа запитали, чи не розглядає він заборону проти більшої кількості китайських компаній, включаючи Alibaba. "Ну, ми розглядаємо інші речі, так", - відповів президент, повідомляє Reuters.

Білий дім не надав додаткових пояснень коментарю президента, повідомляє Financial Times, але це відбувається, оскільки відносини Трампа з Китаєм продовжують кискати провину за поширення пандемії COVID-19 та передбачувані загрози національній безпеці, Китайська комуністична партія.

Digital Trends звернувся до Alibaba для коментарів з цього приводу, зокрема щодо того, чи отримувала компанія якусь інформацію від уряду США щодо можливих дій. Ми оновимо цю статтю, як тільки почуємо відповідь.

Трамп проти китайських компаній

Раніше адміністрація Трампа пішла за ByteDance, китайською материнською компанією-програмою для обміну відео TikTok та виробником смартфонів Huawei. У п'ятницю Трамп видав розпорядчий наказ, який надає ByteDance 90 днів на продаж американських активів TikTok, а також вимагає знищення всіх даних користувачів, отриманих додатком та його попередником Musical.ly. Тим часом термін дії тимчасової ліцензії, що дозволяв деяким американським компаніям вести бізнес з Huawei, закінчився, ймовірно, впливаючи на підтримку, яку Google надає смартфонам Huawei на Android.

Залишається з’ясувати, чи справді поточна адміністрація буде націлена на інші китайські компанії напередодні національних виборів, оскільки Трамп прагне залишатися на посаді проти колишнього віце-президента Джо Байдена.

Останні повідомлення