Подібний TikTok Video App Triller бачить сплеск нових користувачів

Суперники починають заробляти гроші на невизначеному майбутньому TikTok у Сполучених Штатах. Ще одна відео-програма під назвою Triller піднялася на перше місце в чартах магазинів програм у десятках країн - після хаотичних вихідних, які Microsoft закрила, підтвердивши, що продовжує придбання TikTok.

На додаток до забезпечення позиції в магазині додатків для iOS та Google Play Store для Android, Triller заявив, що кількість завантажень для його відео-додатка лише за останній тиждень зросла у 20 разів, загалом у світі близько 250 мільйонів. Зараз він перебуває над популярними сервісами, такими як Snapchat та сам TikTok, у багатьох країнах, таких як США, Індія, Франція та ін.

«Ми не могли б бути в захваті від цього визнання і раді, що нас охопило таке різноманіття. Це узгоджується з нашим керівним принципом: Triller - де ти робиш, - сказав генеральний директор Triller Майк Лу у своїй заяві.

Triller, у якого станом на 2 липня було 50 мільйонів активних користувачів щомісяця, існує вже багато років, але оскільки майбутнє TikTok висить на вазі, відеопрограма зробила астрономічне зростання у всьому світі. Американська компанія також активно випустила нові функції та забезпечила ексклюзивні угоди зі знаменитостями, такими як майбутній боксерський поєдинок Майк Тайсон проти Роя Джонса-молодшого.

У суботу, 1 серпня, він випустив низку нових інструментів для редагування камер, які, ймовірно, зможуть забезпечити сплеск користувачів TikTok, які шукають альтернативи. На додаток до цього, Triller вже має вбудовану систему монетизації, і нещодавно придбав додаток під назвою Halogen, щоб пропонувати пряму трансляцію. Крім того, в додатку розміщено кілька гучних знаменитостей, включаючи Chance the Rapper, Alicia Keys, Cardi B та інших.

Більше того, минулого тижня Triller подав позов проти TikTok та його материнської компанії Bytedance за порушення патентів. У заявці стверджується, що функція TikTok, яка дозволяє користувачам зшивати кілька відеозаписів, використовуючи одну і ту ж аудіодоріжку, порушує патент, виданий співзасновникам Triller Девіду Лейберману та Самуелю Рубіну три роки тому.

Трилер - не єдиний, хто наживається на можливості. Byte, ще одна американська відео-програма, створена співзасновником Vine, також побачила хвилю нових користувачів протягом останніх кількох днів, і зараз тісно змагається з Triller за місце №1 у магазинах додатків для iOS та Android.

На даний момент TikTok, схоже, уникнув повної заборони з боку Сполучених Штатів, і його бізнес у США, як очікується, придбає Microsoft протягом найближчих кількох тижнів.

Останні повідомлення