Snap шукає ліцензії у основних лейблів, щоб додати більше музики до Snapchat

Як повідомляється, Snap Inc. веде дискусії з основними звукозаписними компаніями, щоб додати більше музики до Snapchat, оскільки компанія прагне краще конкурувати з конкурентами, такими як широко популярний TikTok.

The Wall Street Journal, посилаючись на джерела, знайомі з цим питанням, повідомляє, що Snap шукає широкі права на музичні каталоги Universal Music Group, Sony Music Entertainment та Warner Music Group. Це буде відхиленням від музичних ліцензій, якими зараз володіє Snap, оскільки вони перебувають у кожному конкретному випадку.

Snap хоче "розширити способи, за допомогою яких користувачі можуть включати музику в публікації", а забезпечення ліцензій від основних лейблів дозволить користувачам Snapchat насолоджуватися музичними функціями, подібними до тих, які пропонує TikTok, а також Instagram Stories. Дві програми пропонують функції для додавання коротких кліпів із популярних пісень до публікацій, і, схоже, план планує також включити можливість на Snapchat.

Snap розгорнув синхронізацію губ до Snapchat’s Lens Challenges у грудні минулого року, яка поєднала відеозаписи синхронізації губ з ефектами доповненої реальності. Однак музика, така як Гвен Стефані веселі дзвоники, були зафіксовані в лінзах. Ширша угода про ліцензування, імовірно, дозволить додавати музику до будь-якого відео, записаного та розміщеного в додатку.

TikTok, зокрема, відвернув людей від Snapchat, оскільки Wall Street Journal повідомляє, що додаток скористалося недорогими ліцензійними угодами, розробленими з Musical.ly, яку материнська компанія ByteDance придбала в 2017 році. Musical.ly було об'єднано з TikTok у серпні минулого року, піднявши програму до статусу найбільш завантажуваної програми iOS за останні п’ять кварталів.

Залишається незрозумілим, як довго користувачам Snapchat доведеться чекати, перш ніж вони зможуть насолоджуватися новими музичними функціями. Хоча переговори Snap із звукозаписуючими лейблами ще не завершені, вони "посилилися за останні тижні".

Snap, який прагнув залучити нових користувачів до Snapchat, оголосив про низку партнерських відносин у квітні, в тому числі з Tinder та Houseparty. Також була представлена ​​перша оригінальна гра для Snapchat, Bitmoji Party, поряд із новими функціями AR Bar Bar. Snap також випустив оновлений Snapchat для Android, щоб вирішити проблему повільної та помилкової роботи програми в мобільній операційній системі.

Останні повідомлення