Twitter каже, що помилково зберігає та надає дані про місцезнаходження деяких користувачів

У вівторок, 14 травня, Twitter повідомив, що мимоволі зібрав дані про місцезнаходження деяких своїх користувачів і поділився ними з рекламним партнером. Тепер помилка виправлена.

Компанія відмовилася повідомити, скільки людей постраждало і як довго вона збирала дані. Ім'я партнера також було утримано. Однак він запропонував деякі подробиці про природу помилки, а також інформацію про те, яким користувачам могли бути виставлені дані про їх місцезнаходження.

“Зокрема, якщо ви використовували більше одного облікового запису в Twitter для iOS і вибрали функцію точного розташування в одному обліковому записі, ми могли випадково зібрати дані про місцезнаходження, коли ви використовували будь-які інші облікові записи на тому самому пристрої, для якого ви не вмикав функцію точного розташування », - написала компанія у дописі.

Twitter заявив, що ділиться даними про місцезнаходження з рекламним партнером після того, як не вдалося вилучити їх з інформації, що надсилається цьому партнерові для торгів у режимі реального часу - це процес, коли компанії платять за рекламний простір на основі місцезнаходження користувача в будь-який момент.

Він зазначив, що видалення даних про місцезнаходження "відбулося не так, як планувалося", хоча йому вдалося здійснити заходи, які затуляли спільні дані, так що місце розташування було не точнішим за площу в п'ять квадратних кілометрів.

Іншими словами, дані про місцезнаходження не були достатньо конкретними, щоб розкрити конкретну адресу або нанести на карту точні рухи. У спробі ще більше заспокоїти свою спільноту, Twitter заявив, що партнер, який отримав дані, не має доступу до імен Twitter або іншої інформації, пов’язаної з профілем. За даними Twitter, спільні дані про місцезнаходження утримувалися партнером лише протягом короткого часу, перш ніж їх було видалено як частину звичайної процедури.

Компанія, що базується в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, заявила, що "дуже шкодує" про помилку і "докладає всіх зусиль, щоб не повторити". Він додав, що зв’язався з користувачами, чиї облікові записи зазнали впливу, щоб повідомити їх про те, що помилка виправлена.

Для спокою компанія запропонувала користувачам приділити трохи часу, щоб перевірити свої налаштування конфіденційності, «щоб переконатися, що ви ділитесь з нами лише тими даними, які хочете». Ви можете зробити це, торкнувшись фотографії свого профілю, потім Налаштування, а потім Конфіденційності. Прокрутіть сторінку вниз, щоб знайти запис "Точне розташування", який слід вимкнути, якщо ви хочете приховати своє місцезнаходження.

На початку 2019 року Twitter визнав чергову помилку, яка викрила захищені твіти деяких користувачів Android з 2015 року. Він виправив цю помилку, але в якості запобіжних заходів закликав тих, хто має пристрій Android, який встановив свій обліковий запис як приватний, переглянути свій налаштування, щоб переконатися, що їх твіти все ще захищені.

Останні повідомлення