Twitter заблокував URL-адреси з прямих повідомлень

Туреччина Twitter заборона суперечки новини - -

Користувачі Twitter повідомляли про проблеми з надсиланням посилань у прямих повідомленнях учора ввечері, що спонукало Twitter надіслати повідомлення у своєму довідковому центрі: "Ми реструктуруємо фонові елементи нашої системи прямих повідомлень. Як результат, користувачі можуть бути не в змозі надіслати деякі URL-адреси прямими повідомленнями. Ми просимо вибачення за незручності."

Але це тимчасова незручність чи ознака того, що Twitter у своїх прямих повідомленнях бореться із проблемою спаму? Вчора ввечері ReadWrite висунув гіпотезу, що це переривання служби може бути спробою з боку Twitter завадити спамерам, які часто надсилають шкідливі посилання за допомогою служби DM.

Знімок екрану 18.10.2013 о 12.30.42

На сьогоднішній день, коли я намагався надіслати посилання за допомогою прямого повідомлення, я отримав повідомлення про помилку. Те саме сталося, коли я використав Bitly для скорочення посилання.

Посилання проходять без проблем для www.twitter.com, www.instagram.com, www.google.com та www.facebook.com, тому, схоже, Twitter розблокував посилання з певних веб-сайтів. Це узгоджується з думкою про те, що заборона посилань є виправлінням на бандади для боротьби з проблемою шкідливих посилань, оскільки служба все ще дозволяє посилання на веб-сайти, які, як вона знає, є безпечними (або, якщо йдеться про власний сайт, наділена інтерес до розповсюдження, хоча я, чесно кажучи, не маю уявлення, чому хтось надсилає іншому користувачеві Twitter посилання на URL-адресу Twitter).

Хоча я отримав просте повідомлення про помилку, інші користувачі повідомляють про повідомлення, які вказують на те, що їх посилання є шкідливим:

Мабуть, надсилання DM, що містить URL-адресу, означає, що ви надсилаєте шкідливе програмне забезпечення o_O //t.co/ELE4QE50gy

- Хізер (@I_enigma) 18 жовтня 2013 р

Twitter випускає зміни до прямих повідомлень, які дозволять користувачам дозволити отримувати DM від будь-якого користувача, що є зміною від попередньої політики щодо дозволу DM лише від користувачів, яких ви дотримуєтесь. Зміни можуть бути частиною зусиль, щоб зробити платформу більш привабливою для маркетологів та рекламних партнерів, оскільки користувачі, які беруть участь у отриманні повідомлень від кого-небудь, можуть в кінцевому підсумку отримувати рекламні матеріали у свою поштову скриньку як частину кампаній.

Незалежно від того, чи це лише тимчасова послуга, як каже Twitter, чи початок більш постійного ремонту прямих повідомлень, це не злочин без жертв. Спільнота фанатів NCIS сприйняла зміну сердечно:

Під час цього відключення @Twitter на #URL DM, ми робимо перерву у відповіді на запитання DM. ... навіть не можу DM посилання //t.co/G90HxbIcN7 :(

- Фанатики NCIS (@NCISfanatics) 17 жовтня 2013 р

Останні повідомлення