Дослідження підказує, що смайлики роблять вас дружнішими навіть на роботі

Смайли пройшли довгий шлях від використання двокрапки та замикання дужок, щоб поділитися посмішкою - нещодавнє опитування показує, що смайлики можуть допомогти передати відчуття доброзичливості та доступності за допомогою цифрового інтерфейсу навіть у професійному середовищі. У Всесвітній день смайлів, 17 липня, Adobe поділилася результатами звіту Emoji Trend - опитування 1000 користувачів смайликів у США, призначеного для висвітлення нині універсальних цифрових символів.

У дослідженні 81% погодились з тим, що користувачі смайлів здаються привітнішими та доступнішими. Хоча обмін сердечками та жовтими смайликами може здаватися не таким професійним, як традиційний текст, опитування показує, що смайлики також не слід залишати поза робочим місцем. Майже 80% заявили, що використання смайлів підвищує симпатичність, тоді як 63% вважають, що смайлики навіть позитивно впливають на довіру до роботи.

Не зважаючи на те, що смайлики виглядають більш доброзичливими, опитування виділило сльози радості від смайликів як головного фаворита, а потім червоне серце та обличчя, що поцілували респондентів. Більшість із них заявили, що використовують емодзі, щоб полегшити настрій - близько 93%, а потім "виявляють підтримку" у 91%.

Хоча у звіті висвітлюється позитивність, зосереджена навколо смайлів, більшість респондентів - 65% - віддали перевагу використанню емоджі для вираження емоцій, а не телефонному дзвінку. Ці цифри були навіть вищими серед представників покоління Z - 83%.

Користувачі Emoji погодились, що смайли можуть допомогти спілкуватися через мовні бар'єри та миттєво ділитися думками - але можуть бути і кращими. Близько 78% заявили, що смайлики повинні прагнути до більшої інклюзивності, що є головною темою серед нових смайлів, спрямованих на iOS та Android із символами для інвалідності, включаючи слухові апарати, собаки-зорі та протезування.

Хоча багато смайликів дозволяють налаштовувати такі параметри, як колір шкіри, в опитуванні 73% заявили, що хочуть більше варіантів налаштування, пов’язаних із зовнішнім виглядом та особистим обличчям. Найновіші смайли також включають кілька гендерно нейтральних персонажів.

Опитування також розглядало вплив впливу смайлів на бізнес - згідно з опитуванням, 44% частіше купують продукт, якщо він рекламується із смайликами, тоді як більше половини з більшою ймовірністю відкриють цей масовий електронний лист, якщо в Сюжетна лінія.

Повний звіт Emoji Trend за 2019 рік доступний в Інтернеті від Adobe.

Останні повідомлення