Facebook визнав, що блокує посилання на електронні листи DNC Wikileaks

вірус шкідливого програмного забезпечення вікна хромFacebook знову опинився в консервативних цілях після того, як визнав, що ненадовго блокує посилання на файли Wikileaks електронної пошти Демократичного національного комітету.

Як Twitter, так і Facebook були засипані звинуваченнями користувачів, які стверджували, що їм заборонено ділитися повідомленнями щодо дампа електронної пошти DNC. Wikileaks посилався на звинувачення в серії твітів, які також містили інструкції, деталізуючи, як користувачі могли ухилятися від перешкод.

Для тих, хто стикається з цензурою у Facebook тощо, коли намагається розміщувати посилання безпосередньо на WikiLeaks #DNCLeak, спробуйте скористатися //t.co/2b9Kn1RITr

- WikiLeaks (@wikileaks) 24 липня 2016 р

Тоді як Twitter рішуче заперечував твердження проти нього, називаючи їх "неінформованими", Facebook потрапив у липку ситуацію, визнавши тимчасову заборону посилань.

ОГС соціальної мережі Алекс Стамос відповів користувачеві в Twitter, який заявив, що алгоритм Facebook, можливо, позначав посилання як спам або шкідливий вміст, зазначивши, що проблему було "виправлено".

@SwiftOnSecurity @wikileaks Виправлено.

- Алекс Стамос (@alexstamos) 24 липня 2016 р

У своїй заяві представник Facebook пояснив заборону як нещасний випадок. «Як і інші служби, наші антиспамові системи коротко позначили посилання на ці документи як небезпечні. Ми швидко виправили цю помилку у суботу ввечері ”, - заявив речник.

Інцидент є останнім у низці суперечок щодо цензури вмісту у Facebook. Раніше цього місяця соціальна мережа зазнала обстрілу через тимчасове вилучення графічного кліпу, на якому зображена смерть Філандо Кастілії - який кілька разів був застрелений поліцейським під час зупинки дорожнього руху в місті Сокол-Хайтс, штат Міннесота, а згодом помер від ран.

У травні Facebook зіткнувся з найбільшим викликом своєму статусу самовизваної, нерегульованої платформи новин, після того як у звіті з посиланням на своїх колишніх співробітників стверджувалося, що редакційна команда, а не алгоритм, займається курируванням своєї актуальної теми.

Останні повідомлення