Як завантажити фотографію профілю Facebook, від основ до відеопрофілів

facebook історії на робочому столі перевірені знак Фотографії профілю Panithan Fakseemuang / 123RF відображають «обличчя» у Facebook - слугуючи онлайн-представленням вашої персони (або, можливо, вашої кішки). Фотографії на обкладинках, навпаки, прикрашають вашу сторінку профілю більшим зображенням. Завантажити один із них просто, але якщо ви новачок у Facebook або не можете зрозуміти, чому ваша фотографія профілю виглядає дивно, ми підготували просте керівництво щодо завантаження фотографії профілю Facebook та обкладинки - і як пофантазуйте, завантаживши замість цього відео з профілю, додавши кадр для справи, використовуючи тимчасове зображення профілю або обрізавши власне зображення до відповідних розмірів.

Завантаження фотографії профілю

З робочого столу

 1. Увійшовши у свій обліковий запис, перейдіть на свою сторінку у Facebook, натиснувши своє ім’я у верхньому меню або в лівій колонці.
 2. Наведіть курсор на фотографію профілю (квадратне зображення). Натисніть на Оновити зображення профілю коли вона з’являється.
 3. З'явиться вікно з декількома варіантами. Ви можете завантажити нову фотографію чи графіку, зробити фотографію за допомогою веб-камери комп’ютера, вибрати фотографію із завантажених раніше чи відредагувати існуючу фотографію профілю. Якщо ви завантажуєте нову фотографію, переконайтеся, що кожна сторона має принаймні 180 пікселів. Не хвилюйтеся, якщо це не точний квадрат, оскільки ви налаштуєте фотографію в наступному меню.
 4. Після завантаження, зйомки чи вибору фотографії настав час її обрізати та змінити. Перетягніть зображення навколо, щоб розташувати область, яку потрібно відобразити, у квадратному полі. За допомогою повзунка внизу збільшуйте та зменшуйте зображення. Хіт Зберегти закінчувати.
 5. Якщо трапляється, що ви переглядаєте фотографію, яку хотіли б зробити своєю фотографією профілю, натисніть Варіанти унизу екрана, а потім Зробіть зображення профілю.

З мобільного пристрою

 1. Відкривши програму Facebook, увійдіть до опцій меню, торкнувшись значка з трьома рядками внизу праворуч на екрані.
 2. Усередині меню натисніть своє ім’я, щоб перейти на свою сторінку - зазвичай це перший перерахований варіант.
 3. Натисніть на поточну фотографію профілю - маленький квадрат у верхній частині. Слід сказати Редагувати у кутку, якщо ви ввійшли в систему та на власній сторінці.
 4. Щоб завантажити вже наявну фотографію, натисніть на Виберіть зображення профілю варіант. З'явиться ваша бібліотека фотографій - знайдіть потрібну та натисніть на неї.
 5. Якщо ви хочете, щоб зображення вашого профілю через певний час повернулось до старого, натисніть на Зробити тимчасовим і виберіть час із меню або встановіть власний час. Цей варіант підходить для зміни фотографії на певне свято, не пам’ятаючи змінити її пізніше.
 6. Щоб закінчити, торкніться Використовуйте.

Як завантажити відео з профілю Facebook

Facebook нещодавно дозволив використовувати короткі відеокліпи замість нерухомого зображення як свій профіль. Наразі ця функція доступна лише через програму Facebook, а не на настільному комп’ютері.

 1. Виконайте кроки, щоб змінити зображення профілю з мобільного пристрою, перерахованого вище (кроки 1-4) - перейдіть до свого профілю, а потім торкніться зображення профілю.
 2. Замість натискання на Виберіть зображення профілю, торкніться Виберіть відео профілю. У списку відео, що з’явиться, виберіть відео, яке ви хотіли б використовувати.
 3. На наступному екрані у вас буде можливість відредагувати своє відео за допомогою піктограм внизу екрана. Виділивши піктограму обрізки (пара ножиць), ви можете клацнути та перетягувати сині смуги, щоб скоротити відео. Відео буде відтворюватися у нескінченному циклі у фотопросторі профілю, тому виділіть найкращий момент із кадру.
 4. Якщо ви не хочете, щоб звук відтворювався у вашому профільному відео, торкніться піктограми звуку внизу та виберіть Вимкнено.
 5. Відео профілю Facebook використовують нерухомий кадр із відео, коли відтворити ціле відео неможливо. Щоб вибрати, яка частина відео відображатиметься, торкніться значка “обкладинки” внизу. Потім, уздовж часової шкали відео внизу екрана, перетягніть палець, поки не знайдете придатний нерухомий для використання. Якщо ви не вибрали фото з відео, Facebook автоматично вибере його. Торкніться Використовуйте закінчувати.

Як завантажити фотографію у Facebook з рамкою

Бачите текст та графіку, які є у ваших друзів на фотографіях профілю, як правило, для некомерційних, спортивних команд чи свят? Це називається Facebook Frame, і це легко зробити. Хоча ще раз, це функція програми, а не веб-сайту настільного ПК.

 1. Виконайте ці кроки, щоб змінити зображення профілю з мобільного пристрою (кроки 1-4 вище), перейшовши на сторінку свого профілю та торкнувшись зображення профілю. Ви в найкоротші терміни станете гуру, який міняє зображення профілю.
 2. Торкнувшись зображення профілю, виберіть Додати кадр. Можливо, вам доведеться схвалити спливаюче вікно, яке надає Facebook доступ до вашого місцезнаходження, оскільки деякі кадри залежать від місцезнаходження. Тепер ви побачите ряд різних параметрів кадру - Facebook надає пріоритет параметрам, які спочатку використовують ваші друзі, а також сезонним рамкам. Ви також можете використовувати рядок пошуку вгорі, щоб знайти конкретний кадр. Опинившись на рамці, просто торкніться її.
 3. Рамки автоматично встановлюються за умовчанням для вашої поточної фотографії профілю. Якщо ви хочете поміняти фотографію іншою, використовуючи рамку, клацніть піктограму камери, яка вказує на зміну у верхньому правому куті фотографії. Під попереднім переглядом ви побачите варіанти зміни кадру або встановлення терміну дії вашого зображення профілю та повернення до старої версії через певну дату - корисно, якщо ви використовуєте сезонний банер. Ви також можете додати коментар. Закінчивши, торкніться Використовуйте.

Як завантажити обкладинку Facebook

Коли ви знаєте, як завантажити фотографію профілю, ви можете завантажити обкладинку - це просто інший клік і трохи більше обрізання.

На робочому столі

 1. Перейдіть на сторінку свого профілю, натиснувши своє ім’я у верхній синій панелі меню.
 2. Наведіть курсор миші на поточну обкладинку та натисніть Оновіть мою обкладинку. Виберіть Виберіть з моїх фотографій якщо ви вже поділилися фотографією у Facebook, або Завантажити фото якщо ви ще не поділилися фотографією, яку хочете використати.
 3. Клацніть на фотографію, яку ви хочете використати - якщо ви завантажуєте нову фотографію, двічі клацніть або клацніть один раз, а потім скористайтеся Вибирайте внизу. Вас буде переспрямовано на сторінку вашого профілю, де ви зможете налаштувати обрізання на обкладинці. Клацніть і перетягніть мишу вертикально, щоб внести зміни. Зверніть увагу, що ви не можете обрізати фотографію горизонтально, тому зазвичай найкраще вибирати широку фотозйомку в альбомній орієнтації. Закінчивши обрізання, натисніть Зберегти зміни.
 4. Ви також можете змінити обкладинку під час перегляду фотографії, натиснувши Варіанти внизу екрана та виберіть Зробіть обкладинку.

На мобільному

 1. Усередині програми Facebook перейдіть на сторінку свого профілю, натиснувши піктограму меню (три рядки внизу праворуч) і вибравши своє ім’я у верхній частині списку.
 2. Натисніть на обкладинку. Виберіть Завантажити фото якщо ви ще не поділилися зображенням у Facebook, або виберіть Виберіть Фото на Facebook якщо ви вже поділилися зображенням.
 3. Знайдіть фотографію, яку хотіли б використовувати, і натисніть на неї. На наступному екрані пальцем перетягніть зображення вертикально, щоб обрізати його до належного розміру. Торкніться Зберегти закінчувати.

Якими розмірами повинні бути фотографії профілю та обкладинки Facebook?

Facebook видає вам помилку під час спроби завантаження? Найпоширенішою причиною того, що фотографія не вдається завантажити, є розмір зображення (ви також можете побачити помилку, якщо не використовуєте файл у форматі JPEG або PNG). То які найкращі розміри для фотографії профілю Facebook?

Для перегляду на комп’ютері мінімальні розміри фотографії профілю повинні становити 180 х 180 пікселів, а обкладинки - 820 х 312 пікселів. Facebook не дозволить вам завантажувати фото, якщо роздільна здатність падає нижче необхідних специфікацій, але це нормально, якщо фотографії будуть більшими. Facebook автоматично масштабує фотографії відповідно до екрану пристрою, який ви використовуєте, до 128 x 128 пікселів (фотографія профілю) та 640 x 360 пікселів (фото обкладинки). (Технічно ви можете завантажити обкладинку із розміром 400 x 150 пікселів, але це буде виглядати жахливо.)

Неважко з’ясувати, чи є зображення достатньо великим. У Windows клацніть правою кнопкою миші на файлі зображення, виберіть Властивостіз меню та натисніть на Деталівкладку, щоб знайти розміри. У MacOS процес схожий: клацніть правою кнопкою миші (або клацніть, натискаючи клавішу управління), або клацніть двома пальцями файл зображення, виберіть Отримати інформацію з меню та знайдіть розміри під Більше інформації.

Поки цифри перевищують мінімально необхідний, зображення буде працювати. Однак вам може знадобитися змінити розмір фотографії відповідно до точних вимог Facebook до розмірів.

Як змінити розмір профілю або обкладинки для Facebook

Загалом, корисно використовувати зображення з високою роздільною здатністю, а не зображення, яке просто відповідає мінімуму. Це забезпечить вам хорошу якість зображення, коли ви обрізаєте або змінюєте розмір фотографії відповідно до правильних вимірів. Роздільна здатність не повинна бути проблемою, якщо ви використовуєте порівняно сучасну камеру або смартфон, які мають найвищу роздільну здатність JPEG. Наприклад, камера iPhone 7 може знімати фотографії з розміром 4000 х 3000 пікселів, що є більш ніж достатньо.

Існує два основних способи зміни розміру профілю або обкладинки, і обидва вони прості. Найпростіший спосіб - просто завантажити зображення у Facebook, а потім обрізати його за розміром (фотографія профілю) або змінити положення (обкладинка).

З обкладинками пам’ятайте, що вся ширина фотографії, яку ви завантажуєте, фіксована. Це означає, що ви зможете змінити положення лише зверху вниз (висота), що є проблемою для портретних (вертикальних) фотографій. Ми пропонуємо використовувати горизонтальне (горизонтальне) зображення, яке зберігає набагато більше фотографії.

Інший варіант - використовувати будь-який хороший редактор фотографій, який є на вашому комп’ютері, смарт-пристрої чи в Інтернеті, а потім обрізати зображення до точних розмірів (встановити розміри за допомогою інструмента обрізання). Це дозволяє вам контролювати те, що ви хочете, щоб зображення відображалося. Але для цього конкретного завдання найкращим розміром, який ми знайшли, є безкоштовний онлайн-інструмент під назвою Social Media Image Maker, який допомагає вам змінити розмір ваших зображень відповідно до різноманітних соціальних мереж. Просто виберіть соціальну мережу (в даному випадку Facebook), а потім виберіть один із кількох розмірів. Наприклад, окрім обкладинки та зображення профілю, Social Media Image Maker також допомагає вам змінювати розмір фотографій для стандартного допису, виділення, програми чи профілю події.

Чудова річ у Social Media Image Maker полягає в тому, що він також пропонує основні інструменти для редагування фотографій, тому ви можете застосувати фільтр або виправити колір. Коли розмір фотографії буде змінено, збережіть файл на свій комп’ютер, який ви будете використовувати для завантаження.

Настільний і мобільний

Пам’ятаєте, як ми казали, що Facebook автоматично масштабує фотографію відповідно до екрану пристрою, яким ви користуєтесь? Що відбувається, так це те, що замість розтягування обкладинки з одного пристрою на інший, скажімо, на робочому столі, на смартфоні, Facebook змінює обрізання. Порівнюючи мобільну версію з робочим столом, ви побачите, що частина лівої та правої частин фотографії обрізана, але обидві версії є абсолютно однаковим зображенням - просто по-різному обрізане.

Для більшості це не проблема, але якщо на обкладинці є інформація, яку потрібно відобразити, перевірте зображення на телефоні та планшеті, щоб переконатися, що воно відображається правильно.

Хороша картинка профілю Facebook дозволяє вам робити найкращі кроки вперед, вперед, а завдяки останнім оновленням, фотографії профілю стають ще більш унікальними завдяки відео та кадрам.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found