Коли Facebook придбав Giphy, він також купив наші емоції

Facebook купує Giphy Кріс Деграу / Цифрові тенденції

Facebook оголосив про асиміляцію платформи GIF Giphy у розмірі 400 мільйонів доларів у п’ятницю, додавши ще одну коштовність у вінець однієї з найширших імперій Силіконової долини. Маючи мільярди користувачів лише у своїй головній соціальній мережі, Facebook панує над населенням, яке змусить Британську імперію почуватися неадекватно. Цінна територія соціальної мережі не пов’язана з жодною землею; це простір між вашими вухами, багатий соковитими даними, і, приводячи Гіфі у складку, тепер він володіє улюбленою формою емоційного висловлювання в Інтернеті.

Як і у багатьох таких великих компаній, Facebook займається бізнесом для людей. Користувачі - справжній продукт, і, як цвіль, вусики сягають у кожен м’ясистий сантиметр людського розуму, захоплюючи будь-які дані, які він може знайти.

Щоразу, коли ви оновлюєте свій статус на Facebook або подобаєтеся фотографії в Instagram, ви пропонуєте дані машині. Компанії хочуть знати вас, щоб краще рекламувати свої товари перед вами, а пропонуючи платформи для самовираження, Facebook полегшує мільярдам користувачів передачу цієї інформації.

Чому Гіфі має значення

GIF-файли є домінуючим способом вираження поглядів в Інтернеті в даний час, оскільки кожен популярний соціальний додаток пропонує певну форму інтеграції GIF - багато з них у формі GIF-клавіатури, яка використовує гігантську базу даних Giphy. Картинка коштує тисячі слів, а GIF, що відтворює десятки кадрів в секунду, коштує значно більше, ніж це. GIF дозволяє вам говорити стільки, що насправді взагалі нічого не потрібно говорити.

GIF-файли миттєво передають багатство емоцій, не намагаючись знайти потрібні слова, щоб уникнути неправильної інтерпретації чи образи. Чи опублікував ваш родич антистатичну статтю у Facebook? Не пишіть есе, що розвінчує їх, просто вдаріть їх обличчям Picard facepalm. Друг отримав підвищення? Тост Гетсбі. Колеги ведуть гарячі суперечки про Зоряні війни в млявому? Бувай.

Тепер, коли Facebook взяв на себе безпосередній контроль над Giphy, можна лише сподіватися, що він отримає ще більше інформації про користувачів. Ваш вибір GIF-файлів може здатися несуттєвим, але для корпорацій це може сказати багато про вас.

Можливо, ви покладаєтесь на кліпи від Гра престолів або Велика британська випічка; що розповідає їм про ваші смаки. Після важкого робочого дня ви можете опублікувати GIF, щоб сублімувати свою лють; які можуть інформувати про рекламу, яку вони показують. Контролюючи засоби обміну GIF, Facebook має погляд на ваші сирі емоції, ще один крок до знання про вас більше, ніж ви знаєте про себе.

Останні повідомлення