Гіпстаматичний запуск автономної програми для обміну фотографіями, Oggl

oggl

Hipstamatic все ще існує, живий і гострий, і сьогодні на прес-конференції його засновники оголосили про запуск автономного соціального додатку для обміну фотографіями для iOS, який він називає Oggl.

Як і в більшості додатків для обміну фотографіями, Oggl та Instagram можуть бути двоюрідними братами. Він також поділяє певну схожість із Flickr, і представник Hipstimatic описує його як "місце для однодумців, творчих людей, які використовують фотографію як спосіб зв’язку зі своїм внутрішнім художником". Незважаючи на те, що Instagram, безумовно, затримує ринок мобільних зустрічей-фото-зустрічей-соціальних, тривала репутація Flickr серед креативів та виконавців, а також його недавнє оновлення надають йому певного впливу (хоча ви можете стверджувати, що додавання фільтрів Aviary може боляче, наскільки серйозно це сприймають фотографи).

Незалежно від цього, Оггл вирішує проблему дуже відсутніх соціальних особливостей Гіпстаматика. Фотографії, відфільтровані та відфільтровані через програму для фотографій Hipstamatic, потрапляють на зовнішні платформи, такі як Facebook, Twitter, Instagram та Flickr. Зберігання власного вмісту означає більше взаємодії з додатками, і, звичайно, відкриває двері для багатьох можливостей монетизації для програми, яку можна безкоштовно завантажити.

Оггл має спортивну камеру "Стріляй і стріляй", яка називається "Захоплення", і використовує "красиві об'єктиви та фільми Hipstamatic". На вибір є п’ять різних типів безкоштовних тематичних об’єктивів та фільмів, серед яких - «Їжа», «Нічне життя» та «Захід сонця». Ви отримуєте їх декілька безкоштовно, але щоб отримати доступ до повного каталогу об'єктивів та фільмів, Oggl просить 0,99 доларів на місяць.

Цікаво виявити, що Hipstamatic взагалі розгалужується з новою платформою, а не просто представляє інформаційну панель або стрічку новин, яка пов’язує вміст користувачів у потік. Але Hipstimatic пояснює, що він хотів зберегти оригінальний додаток однаковим для тих, хто віддав йому перевагу таким чином. "Нам було важливо зберегти оригінальний досвід" Гіпстаматик "для членів нашої громади, які завжди використовуватимуть і люблять його"

Це приємні настрої, але як щодо можливості Oggl канібалізувати існуючу базу користувачів Hipstamatic? Камера в точці і стріляй набагато швидша і зручніша у використанні, ніж Hipstamatic. Але команда залишається оптимістичною: "Це не є конкурентоспроможним нашим додатком Hipstamatic, але натомість Oggl пропонує новий спосіб випробувати чудово створені фільтри Hipstamatic".

Функція "Curate" від Oggl робить додаток соціальним. Кожен користувач має сторінку профілю поряд із розділом "Моя колекція", де відображаються всі фотографії, які ви додали самі або курирували від інших користувачів. Ті з вас, хто шукає якісний контент, знайдуть розділ під назвою “Кураторські редакційні стрічки”, який вручну підготували Hipstamatic та фотографи-учасники.

Коли було оголошено про придбання Instagram, замість того, щоб поклонитися грі з фотофільтрами, Hipstamatic застосував нетрадиційний підхід, переосмисливши компанію як бренд стилю життя. Під своїм крилом Hipstamatic володіє PrintLab, Incredibooth та цифровим виданням Snap Magazine поряд із двома фотопрограмами. Його база користувачів не є надзвичайно чудовою, адже всього чотири мільйони користувачів, але це все одно, на що чхнути, і його спільнота залишається неймовірно лояльною та налаштованою. Щомісяця робиться 60 мільйонів фотографій, а загалом два мільярди фотографій було знято на сьогодні.

Oggl офіційно ще не запущений, проте шанувальники Hipstimatic можуть підписатись на ранній доступ за цим посиланням у міру завершення бета-тестування, але програма може бути доступна вже в кінці тижня.

Останні повідомлення