Набридло щеняче обличчя Snapchat? Останній фільтр AR відповідає на звуки

Набридло стирчати язик, спостерігаючи, як маска доповненої реальності Snapchat змінюється на обличчя цуценячого собаки? Snapchat має нову реакцію лінзи, яка реагує на звук. Тепер у каруселі масок для селфі Snapchat представлені нові зміни маски для обличчя тварин, засновані на звуці в навколишньому середовищі.

Нова маска - це пара неонового кольору, круглі вуха, ніс у формі серця і пара вусів. Маска також є одним із варіантів Snapchat, який працює з кількома людьми на зображенні. Коли звук у кімнаті стає голоснішим, вуха ростуть. Кольори та блиски фільтра також регулюються відповідно до звуку. Як і інші фільтри Snapchat, новий звуковий фільтр можна використовувати як для фотографій, так і для відео, причому останній демонструє звукові реакції. Він також включає електронне звучання редагування цього аудіо з відеофайлом.

Неонові дискотечні вуха не ваша річ? Snapchat заявляє, що з’являються додаткові звукові фільтри, повідомляє Engadget. Snapchat ще не повідомляв, як виглядатимуть ці лінзи, але заявляє, що вони з’являться протягом наступних кількох тижнів.

Карусель об'єктива Snapchat вже має кілька фільтрів, які реагують на основі того, що бачить камера, але нова маска для тварин, здається, перша реагує на звук. Інші існуючі маски реагують на міміку, включаючи обличчя щенячого собаки, яке додає собачий язик, коли користувачі висувають власну мову. Інші фільтри оснащені диктофоном, але сам візуальний фільтр не реагує на звуки в кімнаті.

Останній фільтр розширює сильно імітовану камеру доповненої реальності Snapchat. Snapchat також нещодавно додав у свою чергу відтворювані ігри AR. Останні оновлення компанії також включають відеорекламу, яку неможливо розгорнути.

Новий тип фільтра з’являється, оскільки Snapchat переживає сповільнене зростання користувачів після переробки програми. Уповільнення прогнозував генеральний директор Еван Шпігель напередодні змін у дизайні, але компанія просунулася вперед, щоб спробувати полегшити Snapchat для нових користувачів. Деякі користувачі незадоволені змінами, і Snapchat принаймні частково відреагував перенесенням Історій, щоб полегшити їх пошук.

Останні повідомлення