Twitter раз і назавжди відмовляється від своєї знехтуваної кнопки "Купити"

vdovichenko / 123RF Twitter вимикає свою кнопку "купити" - функцію, яку вона поступово припиняє з травня. Як результат, компанія припиняє партнерські відносини в галузі електронної комерції та закриває свій канал продажів 1 лютого.

Незважаючи на те, що Twitter офіційно не анонсував змін, платформа електронної комерції Shopify - яка пропонувала канал продажів Twitter - зазначила, що ініціатива деактивується в розділі довідки на своєму веб-сайті.

Спочатку ця новина була поширена в електронному листі Shopify серед партнерів із продажу Twitter (вперше помічена TechCrunch), повідомляючи їх про швидке закриття функції електронної комерції. Однак Twitter збереже свою кнопку "пожертвувати", яка дозволяє користувачам робити гроші для некомерційних та благодійних організацій.

Канал продажів Twitter був реалізований у вересні 2014 року, під час перебування на посаді колишнього генерального директора Діка Костоло. Це було описано як функцію, яка може допомогти бізнесу стимулювати продажі, включаючи кнопку "купити" у свої твіти на часовій шкалі. Офіційними партнерами компанії є Adidas, Best Buy, Pacsun та Harper Collins. Окрім Shopify, він перераховує Stripe, Demandware, BigCommerce та Delivery Agent як своїх платформ-партнерів.

Завдяки повільному впровадженню, ця функція ніколи не набирала популярності. Це також було залишено поза межами більшості звітів про прибутки компанії - вказуючи на те, що, можливо, вона не злетіла. У травні звіт чітко показав, що Twitter більше не цікавиться цією функцією. Повідомляється, що компанія минулого року розпустила свою команду з електронної комерції, розмістивши людей в інших відділах. Проте кнопка придбання якось встигла затриматись дотепер. Ми зв’язалися з Twitter, але він відмовився коментувати цей крок.

Протягом останнього року Twitter натомість зосередився на своїх пропозиціях щодо відносин із клієнтами для бізнесу - включаючи нові функції обміну повідомленнями та підтримки - та на своєму інструменті комерції веб-конверсій, запущеному у вересні. Компанія також скоротила свою діяльність, спочатку скоротивши робочі місця - вона скоротила близько дев'яти відсотків своєї робочої сили в жовтні - а потім кардинально розірвавши програму відеозапису Vine цього місяця.

Останні повідомлення