Геотеги YouTube Live дозволяють досліджувати світ із вашого дивана

YouTube Live тепер на карті - дозволяє глядачам співпрацювати з творцями за допомогою списку нових оновлень. Оновлення включають такі опції, як геотегинг відео в реальному часі та використання Суперчат для запуску підключених до Інтернету пристроїв, таких як годівниці для домашніх тварин. У понеділок, 26 лютого, YouTube запустив кілька нових функцій для прямої трансляції, включаючи автоматичні субтитри, геопозначення та відтворення чату.

Додавання необов’язкового геотегу перед прямою трансляцією зі смартфона дозволяє користувачам YouTube поділитися своїм місцезнаходженням. Відео з географічними позначками також відкриває ще один варіант вивчення відеоплатформи, оскільки натискання на місце переходить на сторінку з відео, якими спільно користуються з того самого місця. Інструмент також вводить новий фільтр пошуку, що дозволяє користувачам YouTube шукати певне відео за місцем розташування.

Ще одна нова функція - автоматичні субтитри, які існують з 2009 року для прямих відео. YouTube заявляє, що автоматичне розпізнавання мовлення в режимі реального часу (LASR) додає цю функцію до відео в реальному часі. Що стосується точності програмного забезпечення для перекладу живої мови, YouTube зазначає, що воно "наближається до галузевих стандартів" і що точність і надалі покращуватиметься. Протягом наступних кількох тижнів ця функція з’явиться для відео на англійській мові.

Субтитри до відео в прямому ефірі раніше були можливі лише тоді, коли творці самі надавали субтитри - процес, що передбачає дорогу настройку. YouTube заявляє, що автоматичні субтитри додадуть цю функцію до більшої кількості відео, недорого.

Користувачі, які спілкуються в чаті на цих відео, незабаром можуть також надсилати чати, які насправді щось роблять у реальному житті. Суперчат або платні повідомлення чату тепер можна інтегрувати з If This Then That та низкою фізичних продуктів. Використовуючи Super Chats та IFTTT, творці можуть кодувати Super Chats, щоб викликати дію, наприклад, зміну кольору розумної лампочки. YouTube заявляє, що понад 600 пристроїв, підключених до Інтернету, тепер можна використовувати з новою функцією Super Chat, включаючи годівниці для домашніх тварин та канони з конфетті. Поряд з новим потенціалом викликати реальну реакцію, якщо творець налаштує цю функцію, опція Суперчату з’явиться на пристроях iOS починаючи сьогодні, після попередньої доступності на Android та робочому столі.

Чати під час прямого відео тепер можна відтворювати після закінчення трансляції. YouTube повідомляє, що повідомлення з’являються з тим самим штампом часу, що й коли ці повідомлення надходили під час потоку.

Повторні чати, тригери Суперчату та мітки місцеположення вже розповсюджуються, тоді як автоматичні титри надійдуть "найближчими тижнями", говорить YouTube.

Останні повідомлення