PicsArt зараз має мільйон наклейок, якими можна користуватися безкоштовно

наклейки picsart мільйон наклеєних зображень у 2017 06 20 04 23:00 PicsArt Лише через два місяці після запуску можливості робити наклейки для клієнтів, PicsArt тепер має одну з найбільших колекцій безкоштовних наклейок у світі. Зараз у мобільному додатку для редагування фотографій є понад мільйон наклейок, позначених тегом #freetoedit, що означає, що користувачі можуть інтегрувати їх у свої власні знімки.

Наклейки або невеликі графічні зображення, які можна додати до будь-якої фотографії, зростають у популярності завдяки їх включенню в ряд платформ соціальних мереж від Snapchat до Facebook. Інструменти редагування фотографій PicsArt дозволяють користувачам створювати власні наклейки з фотографії або за допомогою інструментів малювання. Потім ці спеціальні наклейки можна експортувати для використання в інших програмах, а також ділитися ними в спільноті PicsArt.

Завдяки тегу #freetoedit від PicsArt, який дозволяє користувачам вказати, чи можна повторно використовувати цю ілюстрацію, спеціальна опція наклейки наразі створила більше мільйона наклейок, що містять тег. Ця функція дозволяє використовувати наклейки всередині платформи PicsArt із зазначенням творця наклейки, що, на думку компанії, допомагає користувачам збільшити кількість своїх послідовників на платформі.

‘’ Наша спільнота показала нам, наскільки важливі наклейки для творчого вираження як на PicsArt, так і поза ним », - сказав генеральний директор PicsArt Оганнес Авоян. ‘’ Отримавши понад 1000000 наклейок, створених за 60 днів і пришвидшившись, ми швидко зібрали велику колекцію наклейок з відкритим кодом, що надихне на творчість та ремікси мільйонів інших людей на PicsArt ».

PicsArt лише наприкінці березня запустив можливість розробляти власні наклейки. Функція використовує наявні інструменти та фільтри PicsArt, щоб вирізати об’єкт із фотографії, відрегулювати його та зберегти як наклейку, ніж можна використовувати з іншими зображеннями або експортувати для використання у Facebook, Messenger, Instagram, Twitter, What’s App та iMessenger.

З моменту запуску цієї функції додаток також інтегрував можливість використання наклейок у режимі попереднього перегляду перед фотографуванням. Він має понад 400 мільйонів встановлень - з них 90 мільйонів активних користувачів щомісяця - що робить його одним з провідних додатків для редагування соціальних зображень.

Останні повідомлення