Запустіть дії в реальному часі під час перегляду Twitch за допомогою майбутнього інструмента Adobe

Писанина / YouTube

Невдовзі глядачі Twitch можуть впливати на живу анімацію завдяки інструменту, який зараз розробляється Adobe. Оголошено в п'ятницю, 26 жовтня, Adobe створює розширення Twitch, яке дозволяє глядачам запускати анімаційну дію в Character Animator за допомогою Bits.

Adobe Character Animator використовує веб-камеру та трохи магії штучного інтелекту, щоб перетворити ваше обличчя в анімованого персонажа. Програмне забезпечення дозволяє персонажу стежити за вашими виразами та говорити за вас. Character Animator, одна з новіших програм у реєстрі Adobe, уже дозволяє пряму трансляцію на Twitch.

Зараз Adobe і Twitch спільно працюють над створенням тригера символів від Adobe, розширення Twitch, яке дозволить глядачам активувати дію на цю живу анімацію. За допомогою розширення глядачі зможуть ініціювати танцювальний рух, зміну костюма або іншу реакцію, використовуючи формат Bits, формат Twitch для чайових творців відео.

Телерадіокомпанія може створювати необмежену анімацію та вибирати варіанти, які будуть представлені глядачам. Після трансляції глядачі можуть вибрати будь-яку анімацію з меню, для якої їм достатньо бітів, вибрати опцію та викликати цю дію під час анімації. Розширення може запускати лише одну анімацію за раз, тому кілька тригерів буде відтворено по порядку.

Adobe заявляє, що розширення розроблено для збільшення зацікавленості, а також інтерактивності, виходячи за межі опцій чату. Цей формат також може допомогти мовникам монетизувати потік Twitch, заохочуючи глядачів надсилати біти.

Adobe Character Animator відповідає рухам веб-камери по всьому обличчю, включаючи рот, брови, очі та нахили голови. Ці рухи змішуються з іншими командами програмного забезпечення, такими як ходьба. Останнє оновлення надало можливість використовувати фотографію чи ілюстрацію для створення анімованого персонажа, а також інструменти для підбору та метання предметів. Деякі користувачі Twitch вже використовують Adobe Character Animator на Twitch, щоб активувати свої власні аватари.

Наразі розширення Character Trigger від Adobe зараз розробляється, але охочі стримери можуть подати заявку в Інтернеті для роботи з бета-версією, яка допоможе розробити інструмент. Adobe Character Animator є частиною Adobe Creative Cloud.

Останні повідомлення