Я просидів @SummerBreak, і все, що у мене було, це паршиве кровотеча з мозку

wtf Інтернет Summerbreak - -

Очевидно, у нас не вистачає ідей реаліті-телебачення, і доказ тому @Літні канікули, новий серіал на YouTube про дійсно жахливу групу підлітків Л.А. (яка щось говорить). Вони пропонують коментарі до соціальних медіа та їх перетину з реальним життям та того, як це впливає на їхні стосунки ... але ви знаєте, таким глузливим чином, що викликає бажання розбити комп’ютер, відтягнути Торо та Вальдена від цього Інтернет-нісенітниці назавжди.

Я спіймав шоу, тож вам не потрібно. Ввійди в мій потік свідомості під час перегляду @Літні канікули .

Епізод 1

Сошник - це в основному рекламний ролик американського орла.

літній розрив ножМи починаємо з класичної дискусії щодо переваг вподобання старих фотографій в Instagram, щоб показати, що ви влюблені в когось. Кокетливий чи переслідуючий? Обговорити.

селфі на літоАх, цей хлопець робить селфі сам, бо він "такий переможець". Я думаю, що він поруч з аеропортом, тому що на задньому плані пролітає багато літаків.

"Це моє обличчя Snapchat". Що? Що таке обличчя Snapchat? Я почуваюся такою старою.

Ого цей хлопець досі тут намагаються зробити селфі з літаками у фоновому режимі. Більшість епізодів - про це переслідування.

Селфі літака розбиття літаО, він його зрозумів! Він отримав літак pic! Це була подорож емоцій на американських гірках.

літній розрив закУ ЖОДНОМУ РАЗІ. У ЖОДНОМУ РАЗІ. З’явився новий хлопець, якого звати Зак. З "Q." (!!!!)

Зараз ці два дуже привабливі кавказькі підлітки говорять про обмін текстовими повідомленнями. Це глибоко.

Зак звинувачує Брітні Спірс у тому, що вона сказала Коннеру написати йому текст. Я не знаю, хто такий Коннер. Я відчуваю любовний трикутник. Мені незручно за них. Мені незручно від мене.

О ... і це ... кінець цього чотирихвилинного епізоду. Вперед.

Епізод 2

Підсумок: Клара (Брітні Спірс) Зака ​​завалена запитанням "Q", і їхні текстові розмови натякають на це. Він купив їй подарунок. Це рослина. Він пояснює, що рослина не є їстівною. Це найгірший подарунок за всю історію.

Нова дівчина! Вона надсилає текстові повідомлення. Перебуваючи в басейні. Поганий хід, блондинка номер два. А, зараз нас знайомлять з Коннором. "Ніщо не поєднується, як гамбургер", - говорить Коннор. Поки що Коннор - мій улюблений. Він розмовляє з якоюсь дівчиною про те, які жахливі дівчата. Це неймовірно нудно. Одна дівчина не перестала писати повідомлення, це дивно.

текстові повідомлення влітку

Епізод 3

Того ж дня - група зараз їсть гамбургери, про які раніше говорив і готував Коннор. Блонді в шоці перестала писати повідомлення, бо хтось сказав, що ви не можете плавати відразу після їжі. Вона є приголомшений. "Ви жартуєте мене ?!" вона каже, а потім пояснює, що її ніколи не викидають у басейн.

Коннор масажує Клару. Це незручно. Усім незручно.

Епізод 4

Чергова вечірка біля басейну. Zaq тут. Так само і Коннер. ТАКОЖ КЛАРА. О, людино, ставки високі, і ситуація напружена, люди. Клара та Зак настільки подобаються одне одному, що не хочуть, щоб інший загорівся. Справжнє кохання, хлопці, це все.

літній вогонь

Де батьки ?! Цього ніколи не траплялося зі мною у старшій школі: чиїсь батьки завжди розводили це задоволення. Коннор виголошує тост, доводячи, що в основному він Вінстон Черчілль сучасності:

“І очевидно, літні канікули, розумієш? Час сяяти ».

Зак подзвонив комусь і говорить про те, що хоче почути їхній голос. Хто там!? ІНТРИГА.

Епізод 5

Добре, чесно, я не маю уявлення про те, що відбувалося на початку цього епізоду, за винятком того, що три молоді блондинки в стилі мод говорять про те, як дівчата в їхньому шкільному окрузі не однакові.

"Я відчуваю, що Само схоже на більше обману, наче нам постійно все одно, як ми виглядаємо, як це Само, Палі більше схожий на розслаблений, пляжний, як і всі хлопці, як їм взагалі все одно"

(Я не знаю, що таке Само чи Палі.)

Зверніться до Алекс, яка приймає інстаграми свого сніданку. На різному, але настільки ж важливому засіданні для сніданку всі одночасно обмінюються повідомленнями та розмовляють. О, і мова йде про те, що Коннор обманює ... іншу блондинку. Але вони не будуть говорити, хто це вголос - вони відкриють винного лише за допомогою тексту. Так, це в основному просто туди-сюди за допомогою тексту, що відбувається зараз. Я дивлюся реаліті-шоу, в якому люди сидять за столом, обмінюючись повідомленнями.

summerbreak instagramming

Я не можу читати тексти. Я відчуваю себе стороннім, батьки якого зателефонували мамам цих дітей і благали їх дозволити мені прийти до них на сніданок, і вони божеволіють від цього і ігнорують мене.

summerbreak textig сміятися

Епізод 6

Ні. Я не можу. Вибачте, я недостатньо сильний.

Я розумію, на що ви йшли, продюсери: Ви хотіли OC відповідає Tumblr. Ви хотіли Пляж Лагуна відповідає Snapchat. Киньте трохи Instagram, і бум! Органічний анекдотичний коментар про те, як сучасна молодь використовує соціальні мережі. За винятком того, що немає нічого примітного в їх Facebooking і твітуваннях чи в чомусь іншому, крім того, що вони ... роблять це. І молоді.

Єдиний реальний винос полягає в наступному:

  1. Або відбуваються якісь дивні камери, або у підлітків багато незручних пауз.
  2. Я ніколи не хочу мати дітей, якщо є шанс, що вони можуть перетворитися на цих людей.
  3. Реальне телебачення розпочало роботу, і @SummerBreak, можливо, офіційно його вбило.
  4. Хіба Коннор зраджує білявці №5 з Кларою ?!
  5. Підлітки мають телефони та користуються програмами, а також проводять вечірки в басейні та багато повідомлень.

Треба йти - мій мозок розплавився з вух і зараз у калюжі на підлозі. Потрібно очистити. Мені потрібне "Я просидів @SummerBreak, і все, що я отримав, - ця паршива аневризма!" футболка.

Останні повідомлення