Як робити репост в Instagram

Кожен сайт у соціальних мережах має спосіб ділитися мемами, фотографіями тощо багатьма учасниками - крім Instagram. Ви можете позначити людей у ​​коментарях, щоб вони могли побачити публікацію, якою поділився хтось інший, але немає можливості поділитися публікацією у власному каналі, щоб усі її бачили. Незважаючи на те, що Instagram не надає в додатку інструменту для обміну публікаціями, ви все одно можете це зробити. Існує два основних методи: використання спеціальної програми для репостінгу або створення знімка екрана та обмін цим в Instagram, як і будь-якого іншого зображення.

Gannon Burgett / Digital Trends

Використовуйте додаток для повторного розміщення

Магазини додатків ненавидять пилососи. Якщо є ніша, яку потрібно заповнити, розробник додатків спробує її заповнити. Тож не дивно, що є кілька доступних додатків, які дозволяють користувачам робити репост вмісту в Instagram, наприклад Repost для Instagram та Insta Repost. Ці програми, як правило, безкоштовні - з рекламою - і досить прості. Ось як працює процес із Repost для Instagram, але інші програми будуть схожими.

Крок 1

Завантаживши та встановивши Repost для Instagram, спочатку запустіть Instagram. Знайдіть публікацію, яку потрібно перепублікувати, і торкніться кнопки з трьома крапками у верхньому правому куті.

Gannon Burgett / Digital Trends

Крок 2

Натисніть кнопку з міткою Копіювати посилання.

Gannon Burgett / Digital Trends

Крок 3

Тепер відкрийте Repost для Instagram на своєму телефоні, і ви побачите останню публікацію в Instagram, яку ви скопіювали на вищевказаному кроці.

Gannon Burgett / Digital Trends

Крок 4

Коли ви будете готові зробити репост зображення, натисніть на нього, відрегулюйте змінні, де ви їх хочете, і торкніться кнопки репост. Бум. Ви закінчили!

Gannon Burgett / Digital Trends

Пам’ятайте, ви можете використовувати функцію збереження публікацій Instagram, щоб відстежувати публікації, які потрібно перепублікувати. Щоб зберегти публікацію, торкніться піктограми прапора з правого боку під зображенням і створіть місце для розміщення публікації, використовуючи інструкції на екрані. Щоб знайти збережені публікації, перейдіть до свого профілю та виберіть Меню> Збережено . Усі ваші збережені публікації будуть розділені на маленькі папки.

Зробіть знімок екрана та опублікуйте його

Хоча репостінг програм може бути корисним, якщо ви плануєте зробити репости звичайною звичкою, є також аргумент проти них: вони захаращують ваш телефон, і це ще одна програма, яка має доступ до ваших файлів. Незалежно від того, якщо ви не хочете використовувати програму для репостінгу, ви завжди можете просто зробити знімок екрана публікації, яка вам подобається, і поділитися нею. Це не так просто, як додаток для повторного розміщення, і вам потрібно буде виконати певне обрізання, але кінцевий результат однаковий.

Процес створення знімка екрана відрізняється від платформи до платформи, але, на щастя, у нас є інструкції щодо створення знімка екрана на iPhone та телефоні Android. Зробивши знімок екрана, просто перейдіть до Instagram і завантажте його, як і будь-яку іншу фотографію чи відео у вашому рулоні камери. Пам’ятайте, що вам не слід робити репост ілюстрацій чи фотографій, хоча б не зарахувавши оригінальний плакат і не попросивши їх дозволу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found