Twitter прапорить Трампу, твітам Білого дому за "прославлення насильства"

Twitter приховав і опублікував публічне повідомлення про твіт президента Дональда Трампа про протести в Міннесоті, заявивши, що цей твіт порушує політику щодо "прославлення насильства".

Повідомлення про громадські інтереси було спеціально надіслано через останній рядок твітового твіту, в якому сказано: "Будь-які труднощі, і ми візьмемо під контроль, але коли почнеться мародерство, почнеться стрілянина".

У коментарі, ймовірно, йдеться про цитату колишнього начальника поліції Маямі Уолтера Хедлі, який керував під час гонок в Маямі 1967 року та підбурював до насильства в афроамериканській громаді на той час фразою: "Коли починається грабунок, починається стрілянина".

Пізніше офіційний акаунт Білого дому в Twitter ретвітнув коментарі Трампа, цитуючи повідомлення повністю вранці в п'ятницю. Твіт також був позначений за прославлення насильства. Twitter заявив, що розмістив таке саме повідомлення на "ідентичному твіті" Білого дому.

У відповідь Білий дім поділився твітом від іранського лідера Алі Хаменеї, стверджуючи, що твіт також прославив насильство, не зазнавши жодного повідомлення.

"Twitter визначив, що дозволить терористам, диктаторам та іноземним пропагандистам зловживати його платформою", - написав твіт у Білому домі.

Попереджувальний ярлик компанії соціальних мереж приховуватиме твіти за замовчуванням у часових шкалах користувачів, дозволяючи їм читати твіти лише тоді, коли користувач вручну їх відкриє.

"Цей твіт порушує нашу політику щодо прославлення насильства, виходячи з історичного контексту останнього рядка, його зв'язку з насильством та ризику, який сьогодні може надихнути на подібні дії", - написав офіційний коментар Twitter у своєму твіті.

Twitter приховує твіт Трампа в Міннесоті

У наступному твітері Twitter стверджував, що він взагалі не відриває нитку Трампа, "враховуючи її актуальність для поточних питань, що мають суспільне значення". "Ми вжили заходів в інтересах запобігання натхненню інших до вчинення насильницьких дій", - додав Twitter.

Крім того, Twitter обмежує взаємодію з цим твітом. Тому, хоча люди зможуть переслати його з коментарем, вони не можуть поставити лайк, відповісти чи переслати його безпосередньо.

Трамп у п'ятницю вранці нарізав на Twitter твітами за попередження, стверджуючи, що Twitter також не додає повідомлень до твітів своїх політичних конкурентів.

"Twitter нічого не робить щодо всієї брехні та пропаганди, яку висувають Китай або Радикальна ліва демократична партія", - сказав він. «Вони націлені на республіканців, консерваторів і президента США. Розділ 230 повинен бути скасований Конгресом. До цього часу це буде регламентовано! »

Пізніше Трамп намагався відступити від свого початкового твіту, сказавши, що він мав на увазі, що мародерство призводить до стрілянини серед вибухувальників, а не висловлювання, яке колись було ганебно використано сегрегацією Джорджем Уоллесом під час його невдалої президентської кампанії 1968 року.

"Я не хочу, щоб це сталося, і саме це означає вислів, викладений учора ввечері", - написав Трамп у твіттері. Натомість він звинуватив "ненависників" у неправильному тлумаченні його твіту.

Попередження залишається в його попередньому твіті.

Раніше цього тижня Twitter вперше фактично перевірив один із твітів Трампа. Рішення привело Twitter до публічної суперечки з президентом, який звинуватив його у тому, що він став "редактором з точки зору", і вчора підписав розпорядження, яке прагне зробити компанії соціальних мереж більш відповідальними за вміст, який вони розміщують.

У відповідь на це Twitter назвав ЕО "реакційним і політизованим підходом до знакового закону". У своєму твіті компанія додала, що «# Section230 захищає американські інновації та свободу вираження поглядів, і це підкріплене демократичними цінностями. Спроби його одностороннього руйнування загрожують майбутньому Інтернету і свободі Інтернету ".

Виконавчий наказ підштовхнув Федеральну комісію зв’язку розглянути нові стандарти до Розділу 230, які позбавлять захист, який не дає інтернет-службам нести цивільну відповідальність за вміст, який користувачі розміщують на своїх сайтах. У п'ятницю комісар FCC Брендан Карр заявив, що позначення твітів Трампа, але не знаменитостей Кеті Гріффін, довів, що "Twitter відмовився від будь-якої спроби добросовісного застосування своїх правил".

Останні повідомлення