Як повідомляється, крадіжка особистості широко поширена у Facebook, захистіть себе

якщо ви не будете обережні, ви можете стати наступною жертвою шахрайства з особистими ідентифікаторами на facebook idfraud

Facebook для соціальних мереж - основний пристрій в Інтернеті для багатьох людей (якщо бути точними 1,15 мільярда активних користувачів щомісяця станом на червень 2013 року) - це, мабуть, тому воно постійно зазнає нападів або серйозного контролю. Соціальна мережа страждає не лише позовами, вірусами, софійщиками, позикодавцями та пильним поглядом уряду ... кількість людей, які вільно пропонують всілякі відповідні деталі про своє особисте життя на Facebook, зростає кількість шахрайств на сайті обов’язково станеться.

У звіті The Japan News докладно описано багато сценаріїв, коли користувачів Facebook обманюють здавати особисту інформацію за допомогою фальшивих публікацій, які вимагають лайків, голосування або клацання посилань. Встановлено, що повідомлення ведуть на сторінку, яка запитує у користувачів контактні дані (наприклад, номер телефону), і оскільки, як вважають, ці посилання надсилає «друг», вони нічого про це не погоджуються і поступаються, закінчуючи несвідомими жертвами викрадення особистих даних.

Відомо, що ці шахраї та хакери користуються перевагами стосунків, які люди будують у Facebook, базуючись на тому, що більшість користувачів незвично переглядають свої стрічки новин за звичкою. Іноді шахраї навіть докладають усіх зусиль, щоб обдурити користувачів, виходячи з Facebook і вдаючись до цілей іншими методами. Грег Бойл, старший менеджер з глобального маркетингу продуктів компанії з антивірусного програмного забезпечення Trend Micro, нещодавно написав про свій досвід: він отримав повідомлення електронною поштою про те, що особа (яка не була в його списку друзів у Facebook) позначила його на фотографіях. На перший погляд електронний лист виглядав законним і схожим на той, що генерується Facebook, коли у вас налаштовані сповіщення електронною поштою, але після подальшого розслідування Бойл виявив, що отриманий ним електронний лист був шахрайським і насправді був спробою експлоїту Blackhole Запуск спаму набору (BHEK): посилання в електронній пошті переспрямовують користувача на іншу сторінку, що призводить до автоматичного завантаження зловмисного програмного забезпечення до їх системи. "Докази минулих запусків BHEK показують, що вони зазвичай використовують фінансові установи, електронну комерцію та глобальні події як приманку, яка змушує користувачів натискати на посилання та таємно встановлювати шкідливе програмне забезпечення, яке краде банківські дані та особисту інформацію тощо", - написав Бойл.

Якщо ви бачили фільм Спіймай мене, якщо зможеш, тоді ви знаєте, що це засновано на правдивій історії про людину, в якій зображений Леонардо Ді Капріо, - конман звернувся до експерта ФБР з питань безпеки Френка Абаньяле. На початку цього року Абаньяле виступив на конференції Advertising Week Europe у Лондоні та розповів The Guardian про небезпеку крадіжки особистих даних у Facebook.

"Якщо ви скажете мені свою дату народження та де ви народилися [у Facebook], я на 98 відсотків [у шляху] викраду вашу особу", - попередив Абаньяле. "Ніколи не вказуйте дату свого народження та де ви народилися [в особистих профілях], інакше ви кажете" приходьте і вкрадіть мою особу "." Крім того, він рекомендує ніколи не використовувати фотографію в паспортному стилі як свою фотографію профілю в Facebook - групові фотографії вважаються набагато безпечнішими - і утримуйтесь від коментарів, які виявляють занадто багато. "Те, що [люди] говорять на сторінці у Facebook, залишається для них", - сказав він. "Щоразу, коли ви говорите, що вам" подобається "або" не подобається ", ви говорите комусь [речі, наприклад] про свою сексуальну орієнтацію, етнічне походження, дані про голосування".

Абаньяле також прокоментував закони про конфіденційність Великобританії, які він "надзвичайно поважає", і вважає, що вони більш просунуті в порівнянні із законами, що діють у США. Це може бути правдою, але це не заважає Великобританії відчувати власні проблеми з шахрайством із особистими даними, яке все ще постійно зростає - 82 відсотки всіх випадків трапляються в Інтернеті. Подібним чином із 700 опитаних підлітків у США 75 відсотків виявили необережність щодо своєї особистої інформації, роблячи себе сприйнятливими до злочинів в Інтернеті.

Будьте пильні, захистіть свій обліковий запис Facebook

Якщо користувач буде заблокований у своєму обліковому записі Facebook, соціальна мережа має доступну інформацію про те, що можна зробити для підтвердження особи та відновлення доступу. Крім того, у налаштуваннях безпеки Facebook користувачі мають можливість додати надійні контакти або трьох «друзів, які можуть безпечно допомогти вам, якщо у вас виникнуть проблеми з доступом до вашого облікового запису»; ці контакти отримають коди безпеки, які вони повинні надіслати користувачеві, і якщо всі коди точні, користувач може підтвердити свою особу та скинути пароль. Хоча це може бути підходящим засобом для захисту від збоїв, будь-який досвідчений хакер або шахрай може легко прикинутися вашим і встановити контакт зі своїми надійними друзями. Ми звернулись до Facebook і запитали, чи можливо це, і оновимо цю історію, як тільки почуємо відповідь.

Зрештою, єдиною особою, відповідальною за вашу інформаційну безпеку, є ви. Таким же чином технологія прогресує, як і проблеми безпеки, які пов'язані з ними. Окрім вибору важко зламуваного пароля (який виключає дні народження, імена по батькові, імена домашніх тварин та слово “пароль”), є й інші речі, які ви можете зробити з налаштуваннями свого облікового запису Facebook, щоб ускладнити роботу крадіжок персональних даних. орієнтуватися на вас.

Перегляньте свої налаштування конфіденційності.Обмежте свій профіль лише для друзів. Там, де написано “Хто може бачити мої речі”, вибирайте що завгодно, крім загальнодоступного. Клацніть на “Обмежити минулі повідомлення”, щоб змінити налаштування ваших старих повідомлень на “Тільки для друзів”. Це важливо, якщо ви не впевнені, що будь-який із ваших старих дописів (який може містити особисту інформацію, яка може бути використана для викрадення вашої особистості) колись був встановлений для загальнодоступного.

налаштування конфіденційності

Поки ви там, встановіть "Хто може зв’язатися зі мною" та "Хто може шукати мене" для Друзів чи Друзів Друзів, щоб обмежити кількість людей, які можуть знайти Вас за допомогою Вашої електронної пошти або номера телефону.

Перевірте свої налаштування безпеки. Клацніть на Безпечний перегляд і увімкніть цю опцію. Також увімкніть сповіщення про вхід, щоб вам могли повідомляти про це електронною поштою або текстовим повідомленням, коли для входу до вашого облікового запису Facebook використовується новий комп’ютер або мобільний пристрій. Клацніть на схвалення для входу та встановіть прапорець, який вимагає коду безпеки, перш ніж надавати доступ до облікового запису в невідомих веб-браузерах - це призведе до покрокового налаштування його на мобільному телефоні (Примітка. Щоб це працювало, на телефоні потрібно встановити офіційний додаток Facebook).

налаштування безпеки facebook - -

Як додатковий запобіжний захід, створіть собі звичку, перевіряючи активні сеанси. Якщо ви бачите будь-яку діяльність, яку ви не ініціювали, натисніть кнопку Завершити.

налаштування безпеки facebook - активні сеанси

Останні повідомлення