Нові торгові центри Pinterest виходять за рамки натхнення

Попередня Наступна 1 з 2 pinterest новий торговий центр персональний Персональний торговий центр Pinterest pinterest новий бізнес-каталог торгового центру 1 Каталоги Pinterest

Pinterest неухильно розширюється від платформи для натхнення до платформи, яка отримує це натхнення до ваших дверей. У вівторок, 30 липня, Pinterest запустила оновлені каталоги та персоналізовані торгові центри, продовжуючи розширення мережі на онлайн-покупки.

Незабаром користувачі побачать додаткові персоналізовані пропозиції щодо покупок у домашній стрічці. У домашній стрічці нова піктограма відображає попередній перегляд з декількома продуктами. Натискання на піктограму "підібрано для вас" призведе користувачів до нового персоналізованого пакету шпильок продукту. Коли товар у домашній стрічці викликає натхнення, натискання товару також призведе до персоналізованого торгового центру на основі інтересів, пошуків та брендів, з якими ви раніше спілкувались у соціальній мережі.

Оновлені каталоги товарів збирають товари одного бренду в одному місці, що дозволяє користувачам переглядати товари певного продавця. До каталогів можна дійти, натиснувши посилання “більше від [торгова марка]” на контактному значку товару. Каталоги поєднують фотографію товару з ціною перегляду, тоді як натискання продукту переведе користувачів на веб-сайт продавця, щоб закінчити покупки. Хоча каталоги, запущені на початку цього року, оновлений центр бренду набуває нового формату, що дозволяє користувачам переглядати товари на складі від того самого роздрібного продавця.

На додаток до оновлених інструментів для покупок, Pinterest поділився результатами дослідження, проведеного Neustar, яке розглядало, як користувачі здійснюють покупки на платформі. Хоча дослідження передбачало подвійну віддачу інвестицій від інших платформ соціальних мереж, результати також вказують на те, що користувачі Pinterest часто чекають, перш ніж зробити покупку. Більше 75% продажів, як показує дослідження, прийшло більше ніж через тиждень після того, як користувач побачив оригінальну рекламу.

Нові каталоги та персоналізовані торгові центри продовжують просувати Pinterest як місце для онлайн-покупок. Цієї весни Pinterest запустив можливість для підприємств завантажувати цілі каталоги і почав вносити в канал більше персоналізованих рекомендацій щодо покупок. Оновлення у вівторок продовжують додавати функції з акцентом на персоналізацію та каталоги. Минулого року Pinterest замінив купувані шпильки на шпильки для продуктів, додавши такі функції, як вказівка, чи є товар на складі чи ні.

Останні повідомлення