WTF, Інтернет? Деякі місця заборонені для селфі

Інтернет-селфі WTF

Неймовірно просто ненавидіти селфі. Це смішний, самозакоханий, привертаючи увагу прояв самообожання, і Америка його цілком любить. Вкрай велика кількість фотографій, які ми робимо та ділимось за допомогою мобільних пристроїв, - це сюрприз - наших німих облич.

Тепер можна очікувати випадкових потурань для селфі: ви отримали нову стрижку або нові окуляри, або ваш артистизм Snapchat не міг залишитися непоміченим. Але ми швидко переходимо на територію, де все гідно селфі: "Я на місці водія!" селфі. "Я щось їм!" селфі. "Вівторок, і я за своїм столом!" селфі.

Люди, клятий час і прокляте місце. Це не кожен момент пробудження або навіть кожен досить цікавий момент пробудження.

І це точно не на меморіалах.

Цілий жанр "Я біля меморіалу засмучуючої події, яка сталася у світовій історії!" був розкопаний на цьому тижні, і ми сподіваємось, що ми, люди, будемо досить присоромлені цими зображеннями, щоб просто зупинити це.

Качка на меморіалі В’єтнаму та викидання її в Перл-Харбор - це не те, що можна уявити. Це як будь-яке почуття поваги, яке ми виходили у вікно, коли нам передавали телефони з фронтальними камерами.

"Зачекайте ... для чого потрібна ця камера?"

"Це той, щоб ви могли сфотографувати себе".

"Зачекайте ... і що це за програма?"

"Це називається Instagram. Це робить фотографії крутими, і люди коментують їх ”.

А потім раптом, просто так, ми стали несерйозними маленькими монстрами, яким потрібно задокументувати наші обличчя перед усіма проклятими - мабуть, включаючи Меморіал Голокосту та Чорнобиль. Або похорон вашої бабусі. З вашою бабусею - у скриньці - на звороті фотографії.

Чому його не вдалося?

Не для того, щоб отримати весь час на вас, хлопці, але рівень розбещеності тут досить астрономічний. І справа не лише в тому, що ми (мабуть) робимо ці селфі в дико невідповідних місцях - це природно трапляється, коли відсоток фотографій, які ми робимо, є на наших обличчях настільки високий. Це те, що ми навіть не реєструємо значення цих місць або подій - це все лише передумови основної події! Ці пам'ятники та меморіали та (серйозно, задихаючись) скриньки просто трапиться бути там. Енн Франк, хто? Це був її дім? Ви не кажете - вибачте, я був зайнятий спробами сфотографуватись тут, гра з моїм обличчям якраз справді сьогодні.

Навіть не думаю, що ми потрапили у ці неймовірно важливі історичні місця, що спонукає нас зробити селфі. Ні, це лише ваш щоденний, звичний автопортрет. Це мало статися, де б ви не були, чи то був Starbucks, чи Меморіал Джефферсона. Це насправді має значення?

Просто швидко перегляньте свій профіль в Instagram. Коли ви даєте йому короткий огляд або поглядаєте на ті мінливі плитки на обкладинці, чи просто бачите, як ви дивитесь назад? Це виглядає приблизно так?

розмиті селфі фіналЗавдяки цьому здається, що ти ніколи не їдеш нікуди, де варто сфотографуватися, що ти не знаєш нікого, з ким ти хотів би сфотографуватися чи з яким. По суті, ви говорите: "так, так, моя кружка важливіша за меморіал В'єтнаму або весілля моєї сестри".

Бо, обіцяю вам, була зустріч. Ми говорили про це, а вам просто ... вам просто потрібно зупинитися.

Останні повідомлення