Вам більше не потрібен перископ для прямої трансляції в Twitter

додаток щебет пряма трансляція запуск перископ прямий ефірTwitter ще більше стирає межі між програмою Twitter та Periscope. Компанія увімкнула можливість прямої трансляції прямо з програми Twitter, що в основному означає, що вам більше не знадобиться Periscope на ваших пристроях Android або iOS для прямої трансляції.

Для прямого ефіру в програмі Twitter потрібно лише натиснути «скласти твіт», а потім натиснути кнопку «Прямий ефір». Користувачам Periscope зручно користуватися новою функцією - просто напишіть підпис, а потім перейдіть у ефір, як і в Periscope.

Ім'я Periscope не зовсім мертве - навіть коли ви будете транслювати в прямому ефірі в додатку Twitter, ви все одно побачите, що воно "працює від Periscope". Мало того, за словами команди Pericope, програми та веб-програвач Periscope на periscope.tv залишаться на місці та повністю функціонують. Тим не менш, насправді немає жодної причини для завантаження програми Periscope - переважна більшість користувачів буде абсолютно в порядку з функціями прямої трансляції в Twitter.

Це також великий крок для самого Twitter, який буде прямим шляхом із популярним Facebook Live. У Twitter також є кілька відомих імен - у нього є ексклюзивні угоди з НФЛ та Уімблдоном, а також цьогорічні дебати президента США. Компанія чітко сподівається, що подібні угоди переконають людей використовувати функції Twitter у прямому ефірі над Facebook.

Злиття Twitter та Periscope справді було неминучим. Але тепер, коли користувачі можуть вести прямий ефір прямо з програми Twitter, залишається з’ясувати, як довго компанія взагалі триматиме Periscope. Ми всі знаємо на власні очі, наскільки щасливим може бути Twitter із програмами, якими він володіє: пам’ятаєте, як це було для Vine, що належить Twitter?

Останні повідомлення