Так, це не тільки ти. Facebook, Instagram та WhatsApp не працюють

Ви не єдина. Facebook, WhatsApp, Instagram і Messenger були майже поза межами роботи багатьох користувачів по всьому світу протягом більшої частини середи, що, як видається, є найсерйознішим перебоєм в історії компанії.

Перші ознаки проблеми з’явились близько 12 години вечора. E.T. коли користувачі починали повідомляти, вони не змогли увійти до Facebook або побачити стрічку новин або часову шкалу. Інші повідомляли, що вони можуть зайти на сайт, але нічого не публікувати.

Приблизно в той самий час користувачі Instagram також почали повідомляти про таку ж поведінку, як і користувачі WhatsApp, які не могли надсилати та отримувати повідомлення.

Не маючи можливості спілкуватися зі своїм співтовариством через власні онлайн-сервіси, Facebook, який має 2,3 мільярда користувачів щомісяця, перейшов у Twitter, щоб повідомити всім, що він обізнаний про ситуацію, що впливає на його сімейство програм, і пообіцяв, що працює над сортуванням це якнайшвидше.

Нам відомо, що деякі люди наразі мають проблеми з доступом до сімейної програми Facebook. Ми працюємо над тим, щоб вирішити проблему якомога швидше.

- Facebook (@facebook) 13 березня 2019 р

За даними Down Detector, веб-сайту, який відстежує проблеми доступності веб-сайтів, 34 відсотки користувачів мають проблеми із входом у Facebook, 33 відсотки мають проблеми з Newsfeed, а 31 відсоток відчуває повне відключення послуги. Інформаційна панель статусу Facebook - о 21.30 E.T. у середу - описує ситуацію як "часткове відключення", яке почалося "9 годин тому".

Незабаром після свого первинного оголошення в Twitter, Facebook пояснив, що проблема не була спричинена атакою розподіленої відмови в обслуговуванні, хоча вона не виключає можливості того, що інший вид кібератаки міг спричинити зрив. Він також не міг сказати, скільки часу може зайняти виправлення.

Ми зосереджені на тому, щоб вирішити проблему якомога швидше, але можемо підтвердити, що проблема не пов’язана з DDoS-атакою.

- Facebook (@facebook) 13 березня 2019 р

Збої в роботі платформ соціальних медіа не такі вже й незвичні, але тривалість часу, необхідного для сортування цієї, відрізняє її від багатьох інших, які вже існували раніше.

І коли інженери Facebook намагаються виправити проблему, деякі члени її світового співтовариства зробили саме те, що ви очікували, - перейшли до Twitter, щоб вивести свої розчарування або просто висвітлити ситуацію. Ось кілька жартівливих зусиль знаменитостей:

Facebook не працює!

Instagram не працює!

Ласкаво просимо до мого твіттера! pic.twitter.com/Yjk4o9BVOH

- Томмі Візо (@TommyWiseau) 13 березня 2019 р

Instagram і Facebook не працюють, тож ми тут. Перехрещуючи пальці, це мій найкращий твіт ще ???????? # instagramdown

- Мінді Калінг (@mindykaling) 13 березня 2019 р

Привіт ???? всім, хто відмовився від Twitter для Instagram, але зараз повернувся, оскільки Instagram та Facebook не працюють.

Приготуйте свої антидепресанти. Тут набагато гірше.

- Лінц ДеФранко (@LinzDeFranco) 14 березня 2019 р

Час запустити це назад. #FacebookDown pic.twitter.com/Q3x9BQEin8

- Лоуренс Чампнес (@champy) 13 березня 2019 р

Facebook І Instagram не працюють…

MySpace, це твій шанс повернутися! #FacebookDown pic.twitter.com/ILccg1PtC8

- Трой Осінов (@yo) 13 березня 2019 р

Том з MySpace ніколи не зробив би цього з нами. #FacebookDown pic.twitter.com/vJEYPGDaKj

- Mandi Hinrichs (@mandi_hinrichs) 13 березня 2019 р

Останні повідомлення