Twitter розглядає можливість дозволити довші твіти

Twitter може скасувати обмеження в 140 символів для прямих повідомленьЧи обмежує кількість символів у Twitter 140 символів, щоб ви відчували себе в пастці та прагнули більшого? Ваші думки та думки занадто великі, щоб їх можна було б охопити кількома короткими словами? Чи часто слово "лагідний" використовується для опису вас і вашої особистості? Якщо ти відповів так на будь-яке або на все вищеперелічене, хлопче, чи маю я для тебе добрі новини. Twitter планує створити новий продукт, який не матиме цього бізнесу, обмеженого 140 символів, у проекті, який творчо називається кодом під назвою "140 Plus". Поки що немає жодних слів про терміни або про те, як зрештою буде виглядати продукт, але оскільки гігант соціальних мереж стикається зі зменшенням номерів користувачів, стає зрозумілим, що щось доведеться змінити. І, як виявляється, це може бути лише його підпис на стислість.

Twitter не робив жодного офіційного коментаря щодо чуток про новий продукт, але численні джерела повідомляють, що новини надходять від "багатьох людей, знайомих з планами компанії". Незважаючи на те, що ліміт був головною основою функціональності Twitter з моменту першого запуску компанії в 2006 році, час явно змінюється. Тимчасовий генеральний директор Джек Дорсі, який вперше прославився, співзасновником платформи соціальних медіа, зараз обійшов повний круг і знову стоїть за кермом Twitter, і, можливо, прагне відредагувати свою оригінальну концепцію продукту.

Пов’язані: [Підручник у Twitter для політиків]

Re / code, який вперше повідомив новину, зазначає, що дебати щодо стандартного ліміту посилились за останні кілька місяців, і один старший співробітник сказав виданню: "Люди в Twitter дуже дорогі тим, що може бути Twitter і наскільки це може розвиватися ". Оскільки компанія шукає способів збільшити кількість залучених користувачів, особливо після повідомлень про те, що такі популярні платформи, як Pinterest та Instagram, швидко зростають (можливо, за рахунок Twitter), що дозволяє користувачам розміщувати твіти у довгій формі, можливо, цікавий спосіб займатися справами.

Звичайно, ще нічого не забито, і довша версія Twitter може ніколи не побачити світ. Але, принаймні, це оголошення спричинило дискусії, які набагато довші за 140 символів.

Останні повідомлення