Як слідкувати за кимось у Pinterest

Ви зареєструвались і готові впасти у кроличій норі Pinterest разом із 250 мільйонами інших користувачів. Ваш перший крок - дотримуватися своїх друзів та улюблених авторитетів, щоб ваша стрічка була повна чудових, цікавих речей, які ви любите. Є кілька способів стежити за людьми в Pinterest. Ці поради допоможуть вам розпочати роботу на веб-сайті або в додатку.

Як слідкувати за друзями на Pinterest

Як слідкувати за людьми в pinterest 2

Ви можете досить легко стежити за усіма своїми друзями за допомогою Pinterest. Введіть ім’я користувача чи його справжнє ім’я у рядок пошуку. Ваш друг повинен з’явитись у спадному меню. Клацніть або торкніться їх імені та клацніть Слідуйте у верхній частині їхньої інформації профілю.

Як слідкувати за улюбленими пінерами

Як слідкувати за людьми в pinterestЯкщо ви бачите улюблений шпильку і хочете підписатися на обліковий запис, перейдіть до опису шпильки. Ім'я облікового запису буде прямо перед описом, і там буде Слідуйте поруч із іменем можна швидко натиснути або клацнути. Кнопка стане сірою і покаже Наступні щоб повідомити, що наступні дії були успішними.

Як відкрити для себе нових людей, яких слід слідкувати за Pinterest

Як слідкувати за людьми в pinterest

Іноді ваша їжа може застаріти, і вам потрібні нові шпильки, щоб оживити справи. На щастя, у Pinterest є інструмент, який допоможе вам знайти дошки нових людей, яким слід дотримуватися з тими ж інтересами, що і у вас. Коли ви перебуваєте на веб-сайті, натисніть на Наступні у верхній правій частині екрана. Коли ви потрапите на наступний екран, клацніть на піктограму людини зі знаком плюс поруч. Потім сайт або програма запропонує нові дошки, які можуть вам сподобатися. Просто натисніть дотримуватися поруч із пропозиціями, які виглядають цікаво.

Як скасувати підписку на людину на Pinterest

Хтось наповнює ваш канал шпильками зі спамом чи шпильками, які вам здаються надокучливими? Витягніть їх із життя, натиснувши або постукавши по одному із шпильок і натиснувши Наступні кнопку за їх ім'ям. Це перестане стежити за людиною. Кнопка забарвиться в червоний колір із написом "Підписатися", щоб повідомити про те, що скасування підписання було успішним

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found