Незабаром Instagram може повернути зворотну хронологічну стрічку

Незабаром Instagram може повернути зворотну хронологічну стрічку, від якої відмовився на користь алгоритмічної приблизно чотири роки тому. Виявлена ​​гонконгським розробником Джейн Маньчун Вонг, яка займається реконструкцією додатків, щоб виявити невипущені функції, соціальна мережа, що належить Facebook, створює прототип нової вкладки "Останні повідомлення", де користувачі зможуть переглядати найновіші публікації людей, за якими вони стежать.

Instagram працює над стрічкою "Останні повідомлення", щоб наздоганяти публікації

Це схоже на хронологічну стрічку, про яку просять люди. Подібні, але не однакові ???? pic.twitter.com/AUMwlZGtUr

- Джейн Маньчун Вонг (@wongmjane) 14 лютого 2020 р

Відповідно до скріншотів, якими поділилася Джейн, нове оновлення не замінює алгоритмічну стрічку. Натомість він пропонує спеціальний розділ для людей, які бажають переглянути найсвіжіші фотографії та відеозаписи в зворотно-хронологічному порядку. Варіант, принаймні на етапах тестування, відображається як спливаюче вікно, коли користувач запускає програму. Коли користувач натискає Див. Дописи , вони переспрямовуються на екран Останні повідомлення.

З цього дизайну зрозуміло, що функція "Останні повідомлення" все ще перебуває на відносно ранніх стадіях і ще далеко не публічна. Це далеко не повністю розроблений зворотно-хронологічний варіант, як батько Instagram, Facebook, доданий кілька місяців тому.

Присутність цього тесту стає особливо несподіваною, оскільки генеральний директор Instagram Адам Моссері не так давно підтвердив на одній із своїх регулярних сесій запитань та відповідей, що компанія не планує найближчим часом повертати зворотну хронологічну інформацію.

“Не планує повертати, хоча я знаю, що деякі з вас дуже відчувають це. Ми знов і знову виявляємо, що люди втрачають більше того, про що вони піклуються, коли корми є хронологічними, що перемагає сенс корму », - сказав Моссері у відповіді.

Instagram намагався компенсувати відхилення зворотного хронологічного порядку порядком із позначкою "You Are All Caught Up" у стрічці, яка з'явилася після того, як користувач переглянув усі нові фотографії та відео за останні 48 годин.

Якщо Instagram все ж піде вперед і відступить від сказаного Мосері в січні, він піде за слідами інших платформ соціальних медіа, таких як Facebook і Twitter, які піддалися публічному резонансу і додали зворотну хронологічну опцію подачі.

Ми звернулися до Instagram для підтвердження і оновимо історію, як тільки почуємо відповідь.

Останні повідомлення