Facebook розгортає смайлики на Хелловін, відеомаски в прямому ефірі

Є певні свята, які, здається, пристосовані для Інтернету, і Хелловін мав би бути вгорі списку. Незалежно від того, чи змінюють веб-сайти логотип своїх вхідних дверей чи оновлюють піктограму Twitter, цього дня не бракує спеціальних розваг. Facebook не є винятком. Гігант соціальних медіа випустив спеціальні кнопки реакції на тему Хеллоуїна, які, як ми припускаємо, діятимуть до кінця жовтня.

Facebook запустив подібну функцію на початку цього року з дебютом 50-ї річниці Зоряний шлях. Реакції на "Зоряний шлях" бачили не всі користувачі Facebook, але ми б зробили ставку, що ці останні повідомлення є повсюди - принаймні в країнах, де свято є великою справою. А в США це велика справа. Не дивно, що це не всі раді.

Facebook каже: «Щоб використовувати реакції на Хеллоуїн, утримуйте кнопку« Подобається »на мобільному телефоні або наведіть курсор на кнопку« Подобається »на робочому столі, щоб побачити варіанти зображення реакції, а потім виберіть із скелетного великого пальця вгору (Подобається), цукеркового серця (Любов), відьма, що сміється (ха-ха), привид (нічого собі), Франкенштейн (сумний) або насуплений гарбуз (злий) ".

fb-halloween-2 Facebook Facebook

Тоді є щось під назвою Live Masks. Наразі вони призначені для людей, які використовують Facebook Live на iOS лише в США, Великобританії та Новій Зеландії. Врешті-решт, Facebook випустить це для користувачів, які обмінюються відео в режимі реального часу через Android Gizmos та в більшості країн. Компанія також заявляє, що "маски також будуть доступні громадським діячам, які використовують згадки Facebook на iOS, тобто люди можуть бачити, як їхні улюблені знаменитості приміряють маски у своїх живих відео на Facebook".

живі маски Facebook Facebook

Ось спосіб змусити маски працювати:

1. Торкніться піктограми Live Video у верхній частині хронології, стрічки новин або сторінки.

2. Потрапивши в ефір, торкніться чарівної палички у верхньому лівому куті екрана.

3. Виберіть піктограму масок на панелі інструментів для творчості внизу екрана.

4. Прокрутіть параметри та торкніться масок, щоб вони автоматично з’являлися на вашому обличчі, коли ви живете.

5. Щоб зняти маску, просто прокрутіть ліворуч у пастці для маски та торкніться знака заборони маски.

Останні повідомлення