Вічно слухайте музику з цієї скриньки для потокового передавання Spotify

Ви можете отримати труну для відтворення ваших поховальних пісень через Spotify шкатулку

Якщо ви завжди хотіли завести мелодії до могили, у нас є рішення для вас!

Очевидно, люди настільки закріплені у своєму цифровому житті, що зовсім не дивно створювати програми, послуги та продукти, призначені для збереження вашої рутинної роботи в соціальних мережах після смерті, що включає потокову музику. Пауза Ljud & Bild, шведська компанія, яка продає аудіообладнання, має продукт під назвою CataCombo Sound System, який обіцяє озброїти вас вашим плейлистом Spotify на вибір у потойбічному світі.

як це працюєВ основному це труна, оснащена двосторонньою акустичною системою всередині, а також основним процесором Intel на 2,5 ГГц. Він також постачається з оновленим 4G-підключеним музичним сервером, який має 7-дюймовий РК-монітор. Ні, це не для мешканця труни (це занадто дивно) - дисплей виходить на надгробний камінь, щоб відвідувачі могли побачити, яку пісню зараз звучить під землею. Система отримує список відтворення від Spotify, і ним можна керувати в Інтернеті за допомогою програми CataPlay. Якщо ви хочете, щоб ваш плейлист 'I'm Dead' був свіжим та актуальним із останніми хітами, ви можете встановити його як спільний список відтворення, щоб ваші друзі та кохані могли продовжувати додавати композиції навіть після того, як ви пішов.

Розум все ще заплутався? Перегляньте цю рекламу, щоб повністю зрозуміти, що саме ви отримуєте від звукової системи CataCombo, доступної за не дуже доступну ціну в 30000 доларів:

«Ми хочемо [спілкуватися] з людьми, що ми найкращі, що ви можете мати, коли мова заходить про [спеціально підібрані] звукові системи та рішення. І ми хотіли зробити те, чого ще ніхто (ніколи) не робив », - говорить Пітер Ерікссон, партнер компанії« Пауза ». “Ми [віримо], що для цього є ринок; (поки що) ми отримали три замовлення від клієнтів по всьому світу. Наш найбільший успіх із [Звуковою системою CataCombo] - це те, що вона стала відомою у всьому світі, і це справді поставило Паузу та те, що ми робимо, на міжнародну карту ».

Першою, хто коли-небудь володів труною CataCombo, є, звичайно, генеральний директор компанії «Пауза» Фредрік Хельмквіст, який пропонує особисту демонстрацію свого майбутнього місця відпочинку в штаб-квартирі компанії в Стокгольмі. Крім того, він також запропонував власний список відтворення (під назвою “Пауза 4-коли-небудь”), щоб користувачі могли додавати пропозиції. На даний момент налічує понад 900 треків.

На той випадок, якщо ви серйозно роздумуєте про придбання цієї, ах, єдиної в своєму роді інвестиції, ось кілька пісень, які, на нашу думку, слід включити до вашого списку відтворення "Grooves For My Grave" (деякі були засновані на пропозиціях Reddit) :

Останні повідомлення