Telegraph - це проста у використанні платформа для ведення блогів від Telegram

телеграма prykhodov / 123rf.com Послуга зашифрованих повідомлень Telegram щойно запустила власну платформу для публікацій. Простий інструмент, який отримав назву Telegraph, спрямований на те, щоб зробити ведення блогу доступним для всіх.

Найкраще, вам навіть не потрібен обліковий запис Telegram, щоб скористатися перевагами платформи, а також не потрібно її активувати за допомогою соціальних мереж. Telegraph працює, розміщуючи файл cookie у вашому браузері. Все, що вам потрібно зробити, це зайти на його веб-сайт і почати друкувати наступний шедевр.

Вважаючи, що інструмент націлений на загальну зручність використання, він також не пропонує функції, що надаються його найближчими конкурентами - перше, що спадає на думку, - це Medium, платформа для ведення блогів, створена співзасновником Twitter Еваном Вільямсом. Ви не знайдете на Telegraph жодних крутих шаблонів дизайну чи функцій планування.

На відміну від мене, ви можете знайти щось корисне для написання на Telegraph

За словами Telegram, платформа для ведення блогу дозволяє створювати "багаті публікації із наценкою… та всілякі вбудовані речі". Ви також можете додати декілька зображень, посилання на YouTube, Twitter та Vimeo до своїх блогів. Однак Telegraph не дозволяє створювати публікації - все одно поки що. Це означає, що у вас немає доступу до архіву публікацій, і ви не можете редагувати публікацію після її публікації або зберігати чернетки по дорозі. Все, що ви дійсно можете зробити, - це публікувати по одному повідомлення, а потім ділитися ним в Інтернеті, використовуючи його унікальну URL-адресу.

Це цікава концепція, яка особливо актуальна в наш епоху обміну імпульсами, що сама підживлюється популярними програмами обміну повідомленнями, такими як Snapchat. У цьому сенсі це наближає цю функцію до платформи нотаток, з якою найкраще розглядати те, що десь ви можете швидко набрати свої думки, які не можуть міститися в короткому повідомленні.

Telegram обіцяє, що незабаром будуть доступні входи в Telegraph, натякаючи на те, що може бути розширене розширення. Зауважте, наразі вам буде важко знаходити ваші старі публікації, якщо ви в кінцевому підсумку їх видалите, якщо (зауважує TechCrunch) у вашому браузері не ввімкнено файли cookie.

Однією з безпосередніх переваг наявності облікового запису Telegram для користувачів Telegraph є те, що ваші публікації відображатимуться як сторінки миттєвого перегляду в додатку. Оголошена у вівторок, ця функція, в основному, стосується платформи обміну повідомленнями щодо прискорених мобільних сторінок Google та миттєвих статей Facebook, пропонуючи швидший час завантаження деяких веб-статей на мобільних пристроях. Наразі лише декілька публікацій отримують вигоду від сторінок миттєвого перегляду, завдяки чому Telegraph стає частиною цього ексклюзивного клубу - це круте маленьке поєднання інструменту ведення блогу.

Враховуючи, що програма зашифрована, ви можете бути впевнені, що будь-які публікації в блозі, якими ви ділитесь, залишаться анонімними. Поряд із запуском Telegraph компанія також оголосила про безліч змін у своєму додатку для Android. Крім того, він стверджує, що на горизонті назріває “щось велике”.

Останні повідомлення