TikTok запускає власний інформаційний центр, щоб "встановити запис прямо"

TikTok запустив новий веб-сайт та акаунт у Twitter, щоб допомогти йому боротися з безпідставними звинуваченнями в тому, що популярний додаток у соціальних мережах є ризиком для безпеки США.

Новий онлайн-наступ настає майже через два тижні після того, як президент Дональд Трамп підписав розпорядження, вимагаючи від материнської компанії TikTok, китайської компанії ByteDance, продати свою діяльність у США до 20 вересня, хоча цей термін був продовжений на цей тиждень до 12 листопада.

"З чутками та дезінформацією про поширення TikTok у Вашингтоні та у ЗМІ, давайте встановимо рекорд", - сказав TikTok у повідомленні на своєму новому веб-сайті.

Він зазначив, що дані, пов'язані з американськими користувачами TikTok, зберігаються у Вірджинії, а резервна копія - в Сінгапурі, і включає систему, яка має "суворий контроль доступу працівників".

TikTok заявив, що "ніколи не надавав жодних даних користувачів США китайському уряду, і не буде робити цього, якщо про це запитати. Будь-яке натякання на протилежне є необґрунтованим і відверто брехливим ".

Також пропонуються інші повідомлення щодо питань конкуренції та прозорості, боротьби з дезінформацією та втручанням у вибори, а також дорожня карта безпеки TikTok із переліком поширених запитань.

У першому твіті в своєму новому акаунті @TikTok_Comms у Twitter він посилався на недавнє інтерв'ю Роланда Клутьє, його головного директора з питань інформації та безпеки, про те, як він робить TikTok "безпечним, безпечним і прозорим для нашої глобальної спільноти".

У розпорядженні президента, підписаному Трампом на початку цього місяця, президент зазначив, що потрібно вжити заходів "для подолання надзвичайних ситуацій на національному рівні щодо інформаційно-комунікаційних технологій та ланцюга поставок послуг". Він стверджував, що TikTok "автоматично збирає величезну кількість інформації від своїх користувачів, включаючи Інтернет та іншу інформацію про активність в мережі, таку як дані про місцезнаходження та історії перегляду та пошуку".

Трамп зазначив, що якщо китайський уряд отримає дані TikTok, він потенційно може дозволити йому "відстежувати місцезнаходження федеральних службовців і підрядників, створювати досьє особистих даних для шантажу та проводити корпоративний шпигунство".

У наказі також зазначається, що TikTok "повідомляє, що він цензурує вміст", який китайський уряд вважає політично чутливим, і зазначив, що додаток "також може використовуватися для дезінформаційних кампаній, які приносять користь комуністичній партії Китаю".

Дія Вашингтона відбувається на тлі дедалі напруженіших зв'язків між США та Китаєм через низку суперечок, які включають американську заборону американським фірмам використовувати обладнання китайського технологічного гіганта Huawei через шпигунські побоювання.

В даний час Microsoft веде переговори з ByteDance щодо можливого придбання операцій TikTok у США, хоча минулого тижня з'ясувалося, що технічні проблеми можуть зірвати будь-яку потенційну угоду.

Компанія може також вжити юридичних заходів проти наказу, повідомляючи, що це є неконституційним, оскільки компанія не отримала можливості відповісти. Це також може оскаржити твердження, що додаток представляє загрозу національній безпеці США. Digital Trends звернувся до TikTok для отримання додаткової інформації щодо своїх планів щодо юридичних дій, і ми оновимо цей матеріал, коли почуємо відповідь.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found