Курка, яку називають Бетті, намагається твітнути свій шлях до світового рекорду

Її звуть Бетті, вона живе в Австралії і є у Twitter. Поки що так нормально, так?

Але ось це стає дивним: Бетті - курка.

Хоча всі ми знаємо, що серед приблизно 315 мільйонів користувачів Twitter є кілька тварин, які вибивають твіти, чи було б настільки обурливим припустити, що, насправді, це людина вислуховує ці повідомлення? Ну, з Бетті не так.

Думаю, нам краще пояснити.

Бетті, яка твітує, є дітищем австралійської мережі швидкого харчування Chicken Treat. План полягає в тому, щоб забити Бетті рекорд Гіннеса, ставши першою куркою, яка опублікувала відповідний твіт, в даному випадку визначений як такий, що включає визнане словником англомовне слово принаймні з п'яти літер. Так, це на зразок теореми про нескінченну мавпу. Але з куркою.

Команда, що стоїть за маркетинговим трюком, посадила Бетті у високотехнологічному курнику вісім днів тому, марно сподіваючись, що все її клювання та тупання по клавіатурі комп’ютера, яка пов’язана безпосередньо з її обліковим записом у Twitter, в кінцевому підсумку може спричинити зрозумілий твіт, забезпечення курки її світовим рекордом.

Однак, понад 550 твітів, це не виглядає добре для Бетті, і більшість її зусиль саме те, що ви очікуєте від пташиного мозку. Наразі найближчим до досягнення джек-поту є такі слова, як "бомж" і "мало", помічені в двох окремих публікаціях.

Але, як ви можете бачити з цих прикладів, більшість її зусиль виглядають як математичні рівняння майбутнього. Можливо, вони є.

- q -90 31 = 0.i “q3`c -` F “ac wq yg wGBGB -I ,,,,,,,, 8KIO0 9 N U #chickentweet

- Куряче частування (@ChickenTreat) 16 жовтня 2015 р

79./. a1 #chickentweet - Куряче ласощі (@ChickenTreat) 15 жовтня 2015 р

1 "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" 45y65 3e54f6 09õjm #chickentweet

- Куряче ласощі (@ChickenTreat) 15 жовтня 2015 р

Обліковий запис Бетті у Twitter вже зібрав понад 10 тисяч підписників, оскільки шанувальники чекають і сподіваються, що пернатий користувач Twitter викине належне слово, хоча, як ви, мабуть, погодитесь, схоже, це буде довге очікування.

Думаючи про це, можливо, Бетті знає точно що відбувається, побоюючись, що якщо їй вдасться надіслати розумний твіт, за місцем у рекордах Гіннеса швидко піде місце у фритюрі.

У такому випадку a Врятуйте Бетті кампанія може бути не за горами.

Останні повідомлення