Twitter зараз є домом для прямих трансляцій спортивного коледжу

twitter кампус інсайдери livestream коледж спорту через campusinsiders.com Минув ледь тиждень, як Twitter оголосив про пряму трансляцію угоди з мережами Pac-12 Networks, і він вже додав до своєї лінійки сотні додаткових живих ігор для коледжів.

Останнє партнерство Twitter - з Campus Insiders, цифровою платформою, яка транслює прямі події на своєму веб-сайті, у програмах для смартфонів та на цілому ряді потокових пристроїв. В рамках угоди Twitter буде транслювати в прямому ефірі більше 300 спортивних заходів у коледжах, включаючи футбол, баскетбол, лакрос, футбол, бейсбол, волейбол, хокей на траві, водне поло та плавання.

На додаток до прямих трансляцій, Twitter також транслюватиме останні новини, основні моменти та сегменти аналізу матчів, вироблені Campus Insiders та ACC Digital Network, котрі належать Silver Chalice.

"Twitter - це найшвидший спосіб побачити, що відбувається у спорті", - сказав Ентоні Ното, головний фінансовий директор Twitter. "Наше партнерство з Campus Insiders забезпечить пряму трансляцію відео спортивного коледжу безпосередньо людям, які вже говорять про це у Twitter, на одному екрані".

Тільки цього місяця Twitter доповнив свою пропозицію спортивної трансляції, додавши основні моменти ESPN з чемпіонату з тенісу в Уімблдоні та вищезгаданого спортивного висвітлення Pac-12. Раніше цього року Twitter уклав свою найбільшу на сьогоднішній день угоду про пряму трансляцію з НФЛ про трансляцію добірки прямих футбольних ігор четвергового вечора. Угода обійшлася Twitter у 10 мільйонів доларів.

Спорт у прямому ефірі є масовою темою для розмов у Twitter, оскільки користувачі платформи в прямому ефірі пишуть мільйони публікацій під час заходу. Нещодавній футбольний турнір Євро-2016 з футболу зафіксував 14,2 мільйона твітів під час фінального матчу між Францією та Португалією. На початку цього року Super Bowl 50 також перетворив Twitter на вулик активності, за лічені години розмістивши 16,9 мільйонів твітів.

Як свідчить заява Ното, Twitter сподівається, що його прямі трансляції побачать, як він перетворився з мильної скриньки другого екрану на головний екран спортивних подій.

Останні повідомлення