Аналітика Reddit Insight розбиває дані про Subreddits Reddit

reddit прозріння

Reddit - жива, дихаюча річ - що стосується швидкості, спільності та вірусності, пов’язаних із сайтом. Викопати ці дані може бути важко: Reddit не надає жодної функції аналітики. Чесно кажучи, серце Reddit зосереджено не на тому, щоб бути центром перегляду сторінок, це саме так трапляється бути. Серце Reddit у його спільноті, її Subreddits та Karma (або взаємодії).

Але це не означає, що сторонні розробники не можуть копатись у доступних даних і робити удар по розумінню Дикого Заходу в Інтернеті. Це саме те, що зробила група розробників, що люблять Reddit, всього за два тижні, створивши Reddit Insight.

Патрік Степлтон, Алекс Гапутін, Ел Біл, Кевін Сміт і Білл Шелтон (усі вони є частиною академії кодування Сан-Франциско, Hack Reactor) створили свою аналітичну платформу Reddit. Додаток виключно відстежує бесіди в межах понад 200 000 Subreddits, які команда завантажила - і результати досить дивовижні.

Команда ненадовго потрапила у невивчену золоту копалину та дізналася багато про закулісну статистику Subreddits - привілей, як правило, виключно для модів та співробітників Reddit.

reddit insight iam barack obama - -

За своїми висновками Патрік Степлтон описує Reddit як "живий організм". Оскільки Reddit Insight обмежений загальнодоступним API Reddit і пропонує доступ лише до даних Karma, Степлтон зазначає, що Karma в повідомленнях Reddit, навіть повернувшись ще рік тому, продовжує коливатися, оскільки кожна публікація технічно індексується пошуковими системами та публічними посиланнями до кожної доступної публікації (якщо ви її шукаєте). Щоб провести власний тест, я підключив URL-адресу AMA президента Барака Обами з серпня 2012 року до функції «Відстеження повідомлень» Reddit Insight. Безумовно, Insight відстежує та відображає Кару публікації в режимі реального часу, за допомогою якої Ви можете спостерігати, як графік підскакує вгору-вниз, коли Карма публікації коливається щосекунди - ніби публікація має власне життя.

Як не дивно (а може, це не ...), більшість Reddit Karma (40,5 відсотка) зосереджена лише у п’яти Subreddits: / r / Funny, / r / Pics, / r / AdviceAnimals, / r / Aww та / r / Gaming . Ці Subreddits значною мірою складаються з зображень, мемів, гумору, милих зображень тварин та, звичайно, ігор, тому має надто сенс, що Redditors суворо підтримують їх.

reddit insight суперечка проти взаємодії проти карми

Однією з найцікавіших відомостей, яку дослідила команда Insight, було те, як суперечки впливають на публікації Reddit. Графік «Суперечка проти взаємодії проти карми», показаний вище, показує, наскільки інтенсивний контроль може вплинути на карму - і, нікого не дивує, чим щось суперечливіше, тим більше Карма вона заробляє. Хоча той факт, що розбіжний вміст створює розмову, що цікавіше, це те, що / r / funny, / r / pics та / r / IAMA очолюють список найбільш суперечливих Subreddits. Можливо, ви очікували побачити / r / WTF там, однак Subreddit опинився на сьомому місці в суперечливості. Ще кілька розумінь про взаємозв'язок між Кармами та суперечками: Кожні 10 голосів проти спірного поста також зароблять вісім проти, але рівень залучення провідних суперечливих Субреддатів, таких як / r / funny та / r / pics, набирає до 14 голосів за день на відвідувача.

Reddit Insight ще конкретніше. Додаток дозволяє вам зобразити Кару конкретного користувача, уявлення про коментарі до публікації, найпопулярніші іменники на Subreddit, популярні теми у вибраних Subreddits та популярні слова у вибраних Subreddits.

reddit insight - кількість коментарів до допису на підредагування

Варто зазначити, що на сьогоднішній день найбільш коментованим Subreddit (на посаду) є / r / AskReddit, тоді як найвищий середній загальний обсяг карми на пост є на / r / Technology з 2 027 кармами. (Можливо, саме тому команда вирішила надіслати посилання на свій сайт на / r / Technology).

Зовнішній вигляд Reddit, безумовно, цікавий: ми всі знаємо, що вміст може отримати величезний поштовх від сайту, але у нас є повноваження реально планувати і бачити, що відбувається всередині форуму, це вже інша історія. І існує ймовірність зацікавленості маркетингової галузі щодо можливості скористатися такою послугою. Починаючи від звичайних знаменитостей AMA та закінчуючи корпоративним спонсорством / r / movies, існує безліч причин для того, щоб бренди та рекламодавці підняли Reddit. Якщо їх правильно виконати (* ahem * Woody Harrelson), короткі сплески вірусної преси часто переливаються на інші грані Інтернету, як повідомлення в блозі, з потенційним зростанням персони клієнта в соціальних мережах. Але маркетологам зазвичай набагато зручніше, якщо вони здатні оцінити їх ефективність.

Однак, як може бути затребувана аналітика для Reddit, сама платформа нічого не запропонувала. Проект розробника, який є Reddit Insight, безумовно, міг би задовольнити цей попит. Але Reddit Insight - це лише двотижневий проект, мінімальний життєздатний продукт, збитий разом (чудово, я можу додати за обмежений час), використовуючи загальнодоступний API Reddit, який встановлює обмеження для його API на один дзвінок кожні дві секунди та 100 повідомлень на дзвінок та більше 200 000 завантажених Subreddits. Тож видавці та маркетингові типи не розуміютьтеж поки схвильований - наразі це в основному аналітична оцінка Reddit. Кілька інших цікавих уявлень:

Найпопулярніші іменники на Reddit

найпопулярніші іменники

Хмара слів NSFW Subreddit

nsfw слово хмара

Поточний стан тематичного кластеру Reddit’s World News

тематичний кластер новини світу

Одна річ, що команда бажає створити до запуску? Особливість провісника Карми - наслідки якої начебто лякають. Тільки пам’ятайте, Reddit Insight: з великою силою приходить велика відповідальність.

Останні повідомлення