Що означають смайли в Snapchat?

snapchat емодзі в значенні друзі Snap Inc.

Ви коли-небудь помічали смайлики, які з’являються біля імені друга на екрані вашого чату Snapchat (проведіть пальцем праворуч від головного екрану камери)? Часті Snapchatters, ймовірно, знають, що вони представляють, але випадкові користувачі можуть навіть не підозрювати, що вони там. (Якщо ви не використовуєте Snapchat, по-перше, ви можете прочитати, як розпочати роботу, а, по-друге, вивчити поради та підказки. Нарешті, освоїти це.) Це Snapchat Friend Emojis, функція про ваших друзів, що лише ви можна побачити. Зовнішній вигляд цих смайлів заснований на вашій взаємодії з Snapchatter, але є також такі смайли, які означають інші речі.

Навіть якщо ви добре знаєте лексикон смайлів для обміну текстовими повідомленнями, у Snapchat вони насправді означають щось конкретне для цієї соціальної мережі. Використання Snapchat вже досить заплутане для багатьох людей, але, на щастя, список смайлів Snapchat є відносно коротким, тому запам’ятати його буде не надто складно (хоча деякі з них так само бентежать, як сам Snapchat). Продовжуйте читати, щоб з’ясувати, що означають смайли в Snapchat.

Snapchat Friend Emojis та їх значення

Золоте серце: Ви та цей друг є основними найкращими друзями (Snapchat називає цього найкращим другом, але у вас можуть бути й інші найкращі друзі), тобто особа, якій ви надсилаєте найбільше знімків, і навпаки.

Червоне серце: Ви і цей друг два тижні послідовно є найкращими друзями No1.

Рожеві серця: Ви і цей друг вже два місяці постійно є найкращими друзями No1.

Сонцезахисні окуляри: Ви та Snapchatter ділитесь близьким другом - один із ваших найкращих друзів також є найкращими друзями з цим користувачем.

Посмішка: Один із ваших найкращих друзів, але не ваш найкращий друг No1. Ви надсилаєте цій людині багато знімків.

Гримаса: Ви не найкращі друзі з цим користувачем, але ви обидва мають одного найкращого друга. Крім того, ви обидва надсилаєте найбільше знімків цьому спільному найкращому другу.

Посмішка: Ви найкращий друг цієї людини, але він / вона не ваш. Цей Snapchatter надсилає вам багато знімків, але ви не надсилаєте їх стільки (якщо такі є).

Вогонь: Ви та цей Snapchatter відправляли знімки один одному послідовно, або "рядок". Зокрема, ви обидва знімали (не спілкувались) протягом 24 годин більше трьох днів поспіль. Якщо ви бачите цифру поруч із вогняними смайликами, це показує кількість днів, коли ви обидва були в одній смузі. Якщо ви бачите пісочний годинник, це означає, що ваша смуга закінчується.

Вогонь і сотня: Ви та цей Snapchatter надсилали знімки один одному протягом 100 днів поспіль.

Пісочний годинник: Ваша швидкість закінчується. Надішліть одне одному моментальний знімок, щоб продовжувати смугу.

Торт до дня народження: У вашого друга день народження (він з’являється лише в тому випадку, якщо в Snapchatter у меню налаштувань дня народження ввімкнено “День народження”).

Змініть смайлики друга Snapchat

Вищезгадані друзі-емодзі є за замовчуванням, але ви можете налаштувати їх на свій смак. Спочатку перейдіть на екран свого профілю, торкнувшись значка привид у верхньому лівому куті, а потім виконайте наступне:

  1. Торкніться значка шестірні у верхньому правому куті, щоб увійти в меню налаштувань.
  2. Прокрутіть униз до розділу Додаткові послуги та торкніться Управління.
  3. Торкніться Друзі Emoji.
  4. Торкніться кожного смайлика друга, якого ви хочете налаштувати, і виберіть смайлик.

Інші смайлики Snapchat

Знак зодіаку: Якщо ви введете дату народження у своєму профілі, то поруч із ім’ям користувача ви побачите відповідний знак зодіаку. Наприклад, ви побачите символ Козерога, якщо ви народилися 1 січня. Ви також побачите його на панелі профілю своїх друзів.

Золота зірка: Подруга, якій за останні 24 години було відтворено її знімки одним чи кількома її друзями.

Дитина: Новий друг Snapchat.

Блискітки: Блиск біля друга означає, що він або вона є частиною групового чату.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found