Незабаром Facebook Marketplace отримає нові інструменти для покупки автомобілів

Facebook Marketplace Автомобілі Facebook Спочатку Facebook шукав онлайн-оголошення на Marketplace, потім онлайн-дошки оголошень - тепер Facebook хоче підключити користувачів до свого наступного автомобіля. У четвер, 26 жовтня, Facebook оголосив про нові функції автоматичного фокусування в Marketplace, а також про введення нових інструментів для груп.

Компанія заявляє, що автомобілі є однією з найпопулярніших категорій у Facebook Marketplace - спонукаючи платформу до співпраці з Edmunds, Cars.com, Auction123, CDK Global та SocialDealer. Ці відносини означають, що протягом найближчих кількох тижнів, шукаючи машини всередині Торгової площадки, користувачі також побачать транспортні засоби, перелічені з цих платформ.

Також розділ транспортного засобу отримає ще кілька інструментів для сортування всіх цих списків, включаючи фільтри для обмеження пошуку на основі року, марки, моделі, пробігу, типу транспортного засобу та трансмісії. Списки також включатимуть оцінки з Келлі Блук Бук. Користувачам навіть не доведеться залишати платформу, щоб надіслати дилерським повідомленням повідомлення з інтеграцією Messenger.

Facebook заявляє, що інші оновлення Marketplace до категорій робочих місць, квитків на події, роздрібної торгівлі та оренди дому тестуються з розширеними можливостями. Нові автоматичні інструменти з’являться впродовж наступних кількох тижнів.

Facebook запускає нові функції групи

Разом із розширенням Marketplace для авто-покупців, Facebook у вівторок також оголосив про нові інструменти для груп. Перший дозволяє адміністраторам легко розміщувати вітальні повідомлення, які автоматично позначають найновіших учасників. Адміністратори також мають доступ до нових інструментів для Групової статистики, включаючи персоналізовані поради та параметри для дотримання правил поведінки.

Учасники також зможуть легко побачити, хто є хто в ієрархії груп. Нові значки поруч із іменами профілів визначатимуть адміністраторів, модераторів та нових членів. Кожен учасник матиме новий профіль, в якому будуть перелічені загальнодоступні дані, включаючи останні дії та “Загальні речі”, включаючи спільних друзів та події, які брали участь обидва учасники.

Facebook також запускає групу лише для запрошень, яка об’єднує адміністраторів сторінок в одну групу як місце для зв’язку місцевих лідерів.

Facebook говорить, що найпоширеніші категорії груп - це місцеві, вагітні та батьківські, тварини та домашні тварини та професійні групи.

"Ми вже багато чого навчилися від роботи з адміністраторами груп, і це лише початок", - написав Алекс Деве, директор з управління продуктами Facebook. "Потрібно виконати набагато більше роботи, і ми з нетерпінням чекаємо подальшого створення інструментів, необхідних для зближення світу".

Останні повідомлення