Ексклюзивні практичні роботи з нещодавно запущеним додатком чату Babblr для Tumblr

Оскільки ми вперше повідомили про сторонню програму чату Babblr для Tumblr, ми постійно стежимо за її розробкою, допомагаємо тестувати функції та переконуємось, що всі любителі Tumblr знають, коли вона насправді випущена. З огляду на поширеність Tumblr, більша частина Інтернету була схвильована ідеєю можливості спілкуватися в чаті на сайті. Хоча раніше Tumblr, можливо, розглядали як платформу для ведення блогів, він перейшов у набагато більше, гібридну соціальну мережу, яка за своєю суттю є дуже соціальною, але не має функції чату ... звичайно, до Babblr. Зараз засновники Babblr нарешті оголосили про випуск програми чату під час прямого анонсу.

"Як великі шанувальники Tumblr, ми любимо все, що вона може запропонувати, але, як і багато інших користувачів, відчували, що йому не вистачає можливості миттєво спілкуватися в чаті", - сказав Тревор Кларк, співзасновник Babblr і в даний час єдиний розробник у штаті. "Хоча в минулому були спроби створити технологію для цього, ми з гордістю повідомляємо, що Babblr знайшов спосіб не лише здійснити це, але й фактично інтегрувати миттєвий чат у саму панель інструментів Tumblr".

Тисячі користувачів відвідали короткий прямий ефір, який включав частину запитань та відповідей, де засновники Babblr Брендон Соуерс і Бретт Вільямс (Кларк відмовився від кодування, переконавшись, що додаток готовий прийняти шквал нових реєстрацій) відповідали на питання та обговорювали нові соціальні програми. медіа-актив. Якщо ви пропустили це, ось пряма трансляція Babblr у цілому, мікрофонні тести та все:

babblr - це шахрайство

Хоча є досить багато людей, схвильованих Babblr - він набрав 208 000 підписників за три дні до офіційного запуску, і реєстрація, як очікується, відбуватиметься частіше - найпоширенішою реакцією все ще залишається підозра, оскільки вона офіційно не пов'язана з Tumblr. "На жаль, класифікація [Babblr] як" стороннього додатка "бентежить користувачів, оскільки додатків для Tumblr просто не так багато", - говорить Кларк стосовно майбутніх планів команди щодо наближення компанії до своєї програми. «Ми хотіли б бути повністю інтегрованими в інтерфейс Tumblr і створили Babblr таким чином, щоб полегшити інтеграцію в Tumblr. В даний час ми переконуємося, що наші користувачі насолоджуються товаром, перш ніж ми звернемось до Tumblr ".

В даний час Babblr - команда з трьох чоловік: Кларк займається бек-енд програмуванням, Соуерс відповідає за PR і маркетинг, а Вільямс займається дизайном. За словами Кларка, він витрачав до 50 годин на тиждень, кодуючи Babblr, але очікує, що він зменшиться до 10-20 годин на тиждень після офіційного випуску. «Цей проект для мене дуже дорогий, і я хотів би продовжувати працювати як єдиний розробник, але, як я бачу, виникає попит, ми будемо шукати більше людей, які допоможуть. Є декілька фронтів програм, які ми хотіли б використати, і це було б неможливим за розумний проміжок часу лише з я [як єдиний розробник] », - пояснює Кларк. Окрім засновників Babblr, тріо також працює на Sevenly, щотижневій платформі активації причин.

Початок роботи з Babblr

Знайдіть розширення Babblr у Веб-магазині Google Chrome (зараз воно не доступне для будь-якого іншого браузера). Вам потрібно буде підтвердити розширення, щоб воно запрацювало.

babblr-хром 

Увійдіть у свій обліковий запис Tumblr. Через кілька хвилин у нижньому лівому куті інформаційної панелі ви побачите мінімізовану вкладку Babblr. Клацнувши на ньому, з’явиться вікно чату. Клацніть Увійти.

babblr-вхід

Він відкриє сторінку з проханням надати Babblr дозволу на читання та запис - все це означає, що ви дозволяєте програмі захоплювати деякі дані, які заповнюватимуть ваше вікно чату, а саме ваше ім’я користувача та списки послідовників / наступних. Babblr не буде збирати вашу інформацію з іншою метою, ні розміщувати речі від вашого імені. Ви можете прочитати їх сторінку поширених запитань, щоб дізнатись більше про їх обмеження.

Почніть спілкуватися!

Наш ексклюзивний крадіжний пік

Як і інші додатки, які проходять бета-тестування, Babblr мав кілька перегинів і збоїв, які ми відчували під час роботи, але до запуску багато проблем було зафіксовано та вирішено, що підтверджує те, що ми вже знаємо: Розробка додатків є постійним процесом.

Ми вже обговорювали початкові функції Babblr під час попереднього попереднього перегляду, але, щоб підбити підсумок, ось деякі основні функції програми та наші коментарі після їх випробування:

Функція цензури: Користувачі мають можливість цензурувати свій рахунок і творчо перетворювати ненормативну лексику на безглузді слова. Хоча деякі можуть сказати, що цей крок, щоб спробувати захистити очі дітей від лайливих слів, марний і його можна легко вимкнути, залишаючи його включеним, забезпечує цінні розваги, які майже непереборні - ви можете навіть мимоволі створити новий сленг Tumblr.

натисніть_04

Розташування в інформаційній панелі: Babblr знаходиться безпосередньо на приладовій панелі Tumblr, що робить його легко доступним, переглядаючи вашу стрічку. Це дуже невибагливо - коли ви вводите Tumblr, Babblr залишається згорнутим внизу сторінки ліворуч і не з’явиться, доки ви не натиснете на нього. Він спеціально розроблений, щоб не перешкоджати вашому перегляду вашої стрічки навіть під час спілкування в чаті. Якщо ви вважаєте за краще не виконувати багатозадачні завдання, ви можете згортати всю свою систему чату та безперервно переходити по каналу Tumblr.

babblr-start

Можливості чату: Користувачі можуть ініціювати індивідуальні чати або створити до 15 груп чату, які дозволяють одночасно спілкуватися кільком людям. Створювачі та адміністратори груп мають додаткову можливість додавати або видаляти учасників із групового чату. Деякі з нас протестували груповий чат, і у цій функції нам сподобалось багато речей. По-перше, нам було цікаво, що користувачі можуть бачити місцеву позначку часу під аватаром кожного учасника чату - різні часові пояси стають менш заплутаними. По-друге, користувачі можуть ділитися посиланнями і навіть хештегами; натискання хештегу #kittens ініціює пошук у Tumblr і надає вам список лише супер-милих дописів котів.

Поряд із зоною чату знаходиться ваш список чату, який заповнюється вашими фоловерами та блогами, на які ви підписані. Ви можете заблокувати користувачів одним клацанням миші, але на той випадок, якщо ви передумаєте пізніше, ви можете стежити за тими, кого ви уникали, через прихований заблокований список (який з’явиться з іншими вашими двома списками, якщо ви встановите його в налаштуваннях ) і додайте їх назад.

чат_04

За замовчуванням списки чату включають усі блоги, за якими ви стежите - у випадку, якщо ви стежите за ними занадто багато, ви можете використовувати панель пошуку Babblr, щоб легко знаходити користувачів у ваших контактах. Також можливо, що у багатьох ваших контактів не встановлено Babblr; у такому випадку ви можете натиснути на їх ім’я, і запрошення буде надіслано у їх папку вхідних Tumblr.

Якщо ви щось змінили в Tumblr, наприклад, свою фотографію профілю або якщо ви підписалися на когось нового, вам доведеться натиснути на Оновити обліковий запис, щоб зміни відображались у Babblr. Вам не доведеться турбуватися про зловживання даними, оскільки Babblr зберігає до 100 рядків чату, перш ніж їх остаточно видалити.

Сповіщення: Ви можете ввімкнути або вимкнути звукові сповіщення в налаштуваннях, залежно від ваших уподобань. Також з’являється додаткове сповіщення на вкладці браузера, якщо ви зайняті перевіркою Facebook, що працює над чимось іншим.

чат_05

Інші пропозиції: Babblr має лише один набір смайликів, зображених нижче; було б чудово, якби користувачі мали більше варіантів, що відповідають їх стилю та індивідуальності.

babblr-смайлики

Зараз кожен контакт перераховано лише із піктограмою Блокувати поруч - немає чіткого способу дізнатися, користувач вже є користувачем Babblr чи ні. Піктограма, яка вказує на статус Babblr, може це виправити. Особливо важливо знати, які користувачі Babblr зараз перебувають у режимі офлайн, щоб ми не продовжували спілкуватися з ними. Кларк згадав, що ця особливість скоро з’явиться.

Чудово, що хештеги працюють у чаті; в ідеалі, наступним кроком було б включити сумісність з GIF, оскільки Tumblr - це місце для вибору прихильників GIF.

Що попереду для Babblr?

(Зліва направо) Засновники Babblr Бретт Вільямс, Брендон Соуерс і Тревор Кларк на офіційній вечірці в Ньюпорт-Біч, Каліфорнія (Зліва направо) Засновники Babblr Бретт Вільямс, Брендон Соуерс і Тревор Кларк на офіційній вечірці Babblr у Ньюпорт-Біч, Каліфорнія

Кларк, Соуерс і Вільямс особисто завантажують Babblr, і після запуску єдине джерело фінансування програми буде надано користувачами за схемою "плати, що хочеш". На питання про плани отримати додатковий капітал для проекту, Кларк підтвердив, що отримання коштів для подальшого розвитку продукту на декількох фронтах - це варіант, який вони розглядають.

Що стосується додаткових функцій, Кларк запевнив нас, що в найближчі кілька тижнів буде розгорнуто більше. Окрім статусу кожного контакту в режимі он-лайн / офлайн, функції з нетерпінням чекають включення Typeahead для полегшення додавання друга до групи та автоматичного завантаження для отримання найсвіжішої інформації з вашого блогу.

Як і більшість веб-програм, Babblr має намір проникнути на сцену мобільних додатків. "Ми раді цьому, і щойно закінчили плани на цей минулий тиждень", - говорить Кларк. “Ми розпочнемо це, як тільки наше основне розширення [Google Chrome] буде працювати належним чином. Ми очікуємо, що наша мобільна версія Babblr заповнить повний пакет для Tumblr, щоб користувач міг спілкуватися з будь-якого місця ".

Babblr має намір бути доступним на кожній інформаційній панелі Tumblr на різних платформах браузера. Роблячи це, а потім розробляючи мобільну версію, вони сподіваються одного дня повністю інтегруватися з Tumblr. До кінця року вони орієнтуються на 2,5 мільйона користувачів, і, на перший погляд, це цілком досяжна мета. Зараз нові користувачі заполонюють сайт, тому, якщо ви намагаєтесь отримати доступ до програми сьогодні, у вас можуть виникнути деякі технічні труднощі, оскільки команда намагається вирішити дуже позитивну проблему занадто великої уваги.

Останні повідомлення