Запуск програми для селфі Джастіна Бібера "Постріли з мене" не потрібен

додаток Джастін Бібер запустив жахливі кадри мене

День нарешті настав, і додаток Джастін Бібер вже тут. Це правда, тепер ви також можете завантажити Shots of Me, додаток "Селфі-весь час", Бібер служить провідним інвестором. До програми не так багато: ні фільтрів, ні ігрової механіки, ні системи винагород. Це лише стрічка селфі з простими аксесуарами для приватних повідомлень та хештегами.

Мій кишковий інстинкт підказує мені розірвати цю річ, разом з їдкою критикою нарцисизму, в який ми продовжуємо потрапляти. Facebook, Twitter, Instagram - принаймні ці додатки роблять трохи удаваного. Ми можемо робити вигляд, що там не зовсім одержимі; але з новою, крученою, дивно зростаючою групою додатків, призначених лише для селфі, ми просто кидаємо рушник.

Це єдине селфі, яке я міг би зробити собі для Shots of Me. Це єдине селфі, яке я міг би собі зробити, щоб зробити з Shots of Me. #whyamidoingthis

І звичайно, «Постріли з мене» одночасно заплямований і підкріплений Бібером, який для когось негідний, соціальний парія, а для когось улюбленим талановитим художником. (І він любить робити це обличчя у своїх селфі. Багато.)

Дійсно, якби він не був «головним інвестором», «Постріли з мене» зникли б так само швидко, як і наше тижневе захоплення Selfie.im. (Вже забули? Це нормально, просто поверніться до Instagramming.)

Але ви не можете знизити коефіцієнт Бібера і не можете судити про додаток за його знімками екрана: В інтересах Інтернету, ось і ми.

Додаток Shots of Me складається з кадрів вас і людей, за якими ви стежите. Ви входите в систему, створюєте власний обліковий запис або використовуєте свій логін у Twitter, а потім пропонується прокрутити стрічку облич (які, коли я завантажував і переглядав, в основному був його автор, Джон Шахіді), і додати свій власний . У вас є папка "Вхідні", де люди можуть вам надсилати повідомлення, а піктограма зі стрілкою відображає банер, що містить новини (нові друзі, сподобалось тощо), посилання на ваш профіль, функцію пошуку друзів та ваші налаштування.

Відкриття камери автоматично використовує вашу фронтальну камеру, тож ви готові до селфі. Коли ви робите та завантажуєте селфі, це серйозно не викликає жодних проблем: ні фільтрів, ні обрізки, ні обертання.

Це воно.

Справді, єдиною суттєвою проблемою цього додатка є те, що він цілком зайвий. Якщо ви хочете скористатися додатком, що любить селфі, для гарячих або не-ескізних розваг, є Tinder. Якщо ви хочете побачити торкані, красиві (якщо обманюють) автопортрети, є Instagram. Якщо ви хочете поділитися дивними, намальованими цифровими селфі, які зникають, є Snapchat або навіть новий додаток Selfie.im. Усі вони маютьріч, гачок, який робить їх унікальними. Що має Shots of Me?

Бібер. У Shots of Me є Бібер - він, судячи з усього, егоїстичний, неповажний підліток у публічному домі, який уже заробив занадто багато грошей (і витратив на такі типи штанів смішну суму). Це його гачок. Кадри "Мені" здаються найгіршою кульмінацією "Селфі-культури" (яка стала справжньою, незважаючи на мої численні спроби вбити її та швидко вбити): вона прикріпилася до молодої хвилюючої зірки, і її єдиний фокус - на вашому обличчі. Не можна звинувачувати когось, хто розробляє такі типи програм - дайте людям те, що вони хочуть!

Тільки, можливо, ми не повинні давати людям те, чого вони хочуть, тому що люди вже знають, чого вони хочуть, і знайшли кращі способи отримати те, що вони хочуть. Ми вже настільки занурені в речі, що ще одна програма - та, яка не додає нічого цікавого чи нового до розмови (крім Бібера!) - не потрібна.

А не на арфу в цілому «ми покоління самозакоханих!» річ, але ми справді, глибоко є. Існує думка, що камера смартфона матиме такий же вплив на суспільство, як дзеркало; Дзеркало! Ви можете собі уявити, як би сформувалася наша психіка, якби ми ніколи не знаходили великої цінності у розгляді відображень себе? Якби ми не робили це щоранку? Очевидно, ми вже занадто заглиблені, і це стосується і селфі, але тамє можливість для винаходу тут. Зробіть селфі кращим! Зробіть це по-іншому! Ви не можете зробити нас менш одержимими, але ви можете спробувати створити щось цікаве з цієї одержимості собою.

Постріли Мене не роблять ні того, ні іншого. Натомість, це просто пов’язано з досить засмученою молодою людиною і додає ще одну краплю у відрі повністю насиченого ринку.

Останні повідомлення