Twitter тепер надаватиме більше ваших даних рекламодавцям

Зараз ваш досвід роботи в Twitter трохи менш приватний. Оскільки його дохід стикається з побічними вітрами, Twitter оголосив, що скасовує налаштування конфіденційності, що дозволило користувачам контролювати, чи слід передавати частину своїх даних стороннім рекламодавцям. Цей крок, зазначає Twitter у повідомленні, надісланому користувачам у середу, допоможе йому "продовжувати працювати як безкоштовна послуга".

До цього оновлення була опція "Поділитися своїми даними з діловими партнерами Twitter", що дозволило вам відмовитись від обміну такою інформацією, як оголошення, які ви бачили або взаємодіяли, та ідентифікатор відстеження вашого телефону з рекламодавцями. Зараз це ввімкнено за замовчуванням, не виключаючи нікого, окрім тих, хто живе в Європейському Союзі, Європейській асоціації вільної торгівлі та Великобританії.

“Ваш контроль над тим, якою інформацією Twitter ділиться зі своїми діловими партнерами, змінився. Зокрема, вашу здатність контролювати вимірювання реклами мобільних додатків було вилучено, але ви можете контролювати, чи ділитися деякими непублічними даними для покращення маркетингової діяльності Twitter на інших сайтах та в додатках. Ці зміни, які допомагають Twitter продовжувати працювати як безкоштовна послуга, тепер відображаються у ваших налаштуваннях », - написав Twitter у сповіщенні.

Однак це не означає, що Twitter зараз активно компрометує будь-яку вашу особисту інформацію. Рекламодавці все ще не отримують доступу до даних, таких як ваше ім’я, електронна адреса, номер телефону та ім’я користувача.

Ви також можете зберегти свої загальнодоступні дані для себе, відключивши опцію "Дозволити додатковий обмін інформацією з діловими партнерами" з Налаштування >Конфіденційність та безпека >Персоналізація та дані. Крім того, відключивши це, переконайтеся, що Twitter не передаватиме ваші загальнодоступні дані іншим технологічним рекламним платформам, таким як Google і Facebook - які, за словами Twitter, зараз використовують для випуску на ринок.

«Ми оновлюємо параметр обміну даними, який стосується обміну додатковою інформацією з діловими партнерами, зокрема для вимірювання ефективності реклами мобільних додатків у Twitter. Це частина нашої постійної роботи щодо прозорості та контролю. Ми хочемо забезпечити, щоб люди розуміли налаштування, які ми надаємо, що вони роблять та як ними користуватися ”, - сказав представник Twitter у заяві Engadget.

До речі, Twitter звинуватив свій спад прибутку у третьому кварталі минулого року, частково, через недоліки технології реклами мобільних додатків, які через помилку також ненавмисно використовували номери телефонів та адреси електронної пошти користувачів для націлювання оголошень.

Останні повідомлення