Звіти про загибель Kik Messenger були сильно перебільшені

Кік-месенджер все-таки не зникає.

Через місяць після того, як творець Kik Messenger оголосив, що закриє програму, щоб зосередитись на інших ділових інтересах, MediaLab, що базується в Лос-Анджелесі, вступила, щоб продовжувати працювати.

"Будь то пристрасть до незрозумілої манги або вашої улюбленої футбольної команди, Кік продемонстрував неймовірну здатність забезпечити платформу для нових дружніх стосунків, які можна зав'язати через ваш мобільний телефон", - пише MediaLab, яка також є власником програми для анонімних повідомлень Whisper. у дописі, в якому пояснюється, чому він купив Kik Messenger. "Як група нонконформістів, ми резонуємо з етосом Кіка і відчували, що це спільнота, якій ми хочемо допомогти продовжувати".

Надалі MediaLab заявила, що планує працювати над поліпшенням зручності використання програми обміну повідомленнями. Початкові зусилля включатимуть створення Kik Messenger "швидшим, надійнішим та менш виправленим", а також гарантуватиме відсутність спам-ботів та небажаних повідомлень.

MediaLab заявила, що новий раунд розробки призвів до того, що він отримав кілька функцій, які, на його думку, не були оптимізовані, включаючи перемикання відеочату та платформу сторонніх ботів, хоча RageBot залишиться.

Також новий власник наполягав, що він перебуває в режимі прослуховування, і закликав свою спільноту користувачів подавати ідеї безпосередньо компанії.

Великою зміною, яка відбудеться найближчими тижнями, стане введення реклами для оплати обслуговування та розвитку Kik Messenger, хоча MediaLab пообіцяла, що вони будуть "ненав’язливими".

Назад з мертвих

Минулого місяця генеральний директор і засновник Kik Тед Лівінгстон оголосив, що програма обміну повідомленнями буде закрита, щоб його команда могла зосередити свої ресурси на захисті своєї криптовалюти Kin у судовому бою з регуляторами. Примітно, що MediaLab заявила, що вірить у довгостроковий потенціал Kin і має намір розширити інтеграцію з Kik Messenger.

Як повідомляється, у Kik Messenger база користувачів складала близько 15 мільйонів активних користувачів щомісяця, але незрозуміло, скільки з них перейшли на інші програми обміну повідомленнями, дізнавшись, що вона, мабуть, скоро закриється.

Також незрозуміло, скільки, якщо такі є, 100 членів команди Kik Messenger збережуть свою роботу зараз, коли додаток має нового власника.

Ми звернулися до MediaLab для отримання додаткової інформації і оновимо цю статтю, якщо почуємо відповідь.

Останні повідомлення