Використання мемів для навчання ESL японським студентам

намагайся не посміхатися, коли студент esl використовує меми як написання підказок поні та tumblr

Вивчення англійської мови як другої мови часто може бути авантюрою з приводу мальпропізмів та непорозумінь, частково тому, що наші граматичні правила не мають сенсу. Один заповзятливий викладач ESL, Генрі Девіс, придумав цікавий спосіб допомогти одному зі своїх учнів скласти речення: він надсилає їй фотографії популярних інтернет-мемів і просить написати опис.

Девіс, який називається Поні, проводить уроки через Skype. Його учень "А" походить із Японії і насолоджується цією візуальною вправою. "Я зазвичай намагаюся підібрати фотографії з незвичайним елементом, щоб А мала більше розширювати свій словниковий запас, щоб їх описати", - говорить Поні. «Однак, схоже, нашим шанувальникам також дуже подобаються фотографії тварин, тому іноді я роблю виняток для милої фотографії тварин. Мене продовжує вражати, як А незвично крутить фотографії, які їй дають ". Поні та А працюють разом з тих пір, як познайомились на мовному веб-сайті три роки тому, тому А став майстром у встановленні меметичних фотографій тупими, смішними описами.

Поні та "А" зафіксували свої уроки на Tumblr під назвою "Поні та" А "захопили світ", а також мають сторінку у Facebook, що містить хроніку уроків, які розпочались у 2011 році. Ось найкращі меми та фотографії, перетворені на уроки англійської мови :

Страшна казка, розроблена з дорослих, які позують з Великоднем Зайчиком:Знімок екрану 14.10.2013 о 15.34.45

“Ми потрапили в пастку кролика. Кролик пропонував можливість заробляти гроші. Кролик наводив пістолет, коли ми йшли в цій кімнаті. Кролик змусив нас зателефонувати по телефону і вимагати 1 000 000 доларів як викуп ».

Мем, який малює на немовлятах, отримує практичний трюк:Знімок екрану 14.10.2013 о 15.35.53

“Я наклеював на нашу дитину наклейки, щоб переконатися, на яких батьків він схожий. В результаті наша дитина схожа на мого чоловіка, особливо його очі. Вони майже однакові ».

Внутрішній монолог Йога Ведмедя (це один з найулюбленіших):Знімок екрану 14.10.2013 о 15.36.58

“Привіт, я ведмідь, який живе в зоопарку. Я люблю сидіти на сонці восени, тому що почуваюся добре. На природі я повинен готуватися до зимової сплячки, як багато їсти, але мені не потрібно це робити, тому що я живу в зоопарку. Я не можу бути кращим! "

Додавання розповіді до дурниць:Знімок екрану 14.10.2013 о 15.40.19

“Я сором’язливий, і я був космонавтом. NASA запропонувало мені показати свій знімок, але я дозволив пропозицію з умовою, що моє обличчя буде перетворено на млинці. Я приніс зразок, але вони відхилили мене повністю ». 

Ну, тепер я хотів би, щоб «молоток олімпійського чоловіка» був справжнім:

Знімок екрану 14.10.2013 о 3.41.30

“Це найновіша олімпійська гра, яку називають олімпійським молотком. Правило дуже просте, ви просто кидаєте чоловіка якомога далі з криками. Ви можете позбутися стресу і отримати славу та ганьбу ".

Вражаючий вибір слова:Знімок екрану 14.10.2013 о 15.56 PM

“Він сомельє. Він може вибрати найкраще вино без смаку, бо його ніс такий чутливий. Він влаштувався на роботу в тризірковий ресторан ".

Казка про піцу та горе:Знімок екрану 14.10.2013 о 15.58.11

«Я був у відчаї, бо думав, що ми всі рано чи пізно помремо, тому я волів би їсти і пити стільки, скільки хочу. В результаті я набрав вагу, і лікар сказав, що якщо я дотримуватимусь цього способу життя, я збираюся померти через три місяці. Я негайно кинув спосіб життя [sic] і став вегетаріанцем [sic] ".

[Усі зображення з my-esl-student.tumblr.com]

Останні повідомлення